شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

استفاده از زیر پله در دکوراسیون داخلی

جدول محتوا

زیر پله در دکوراسیون داخلی تاثیر پنجره ها و مبلمان در طراحی داخلی: در یک طراحی و دکوراسیون داخلی خوب، باید تمام بخش های خانه از دکوراسیون داخلی خوبی بهره مند شوند. استفاده از فضای زیرپله و بخش های بلااستفاده در آشپزخانه نیز باید در دکوراسیون داخلی لحاظ شود. استفاده از فضای زیر پله در دکوراسیون داخلی می تواند یک فضای بدون استفاده را به یک کتابخانه یا یک اتاق مطالعه ی کوچک تبدیل کند. یک طراح و دکوراسیون داخلی خوب، می تواند طراحی زیبا و منحصر به فردی را برای این فضا در نظر بگیرد. استفاده از قفسه های کتاب و ایجاد یک کتابخانه ی کوچک در فضای زیر پله بسیار رایج است و یکی از پرطرفدارترین مدل ها در طراحی داخلی منزل به شمار می رود.

نصب کمد دیواری در فضای زیرپله

یکی از راه های استفاده ی بهینه از فضای بلااستفاده ی خانه، استفاده از فضای زیرپله به عنوان انباری و یا محلی برای نگه داری لوازم منزل است. با نصب یک کمد دیواری مدرن و شیک یا کابینت دیواری مناسب، می توانید یک دکوراسیون داخلی زیبا برای فضای زیرپله ایجاد کنید. با این کار می توانید یک فضای مناسب برای نگه داری لباس و یا یک فضای مناسب به عنوان انباری در خانه داشته باشید، به طوری که فضای خانه نیز زیباتر به نظر برسد. با نصب کمد دیواری با درب شیشه ای، می توانید یک دکوراسیون زیبا برای نگه داری ظروف و اشیا دکوری ایجاد کنید. اگر می خواهید از این فضای زیرپله برای نگه داری ظروف آشپزخانه اضافی استفاده کنید، کمد دیواری با درب مات مانند کم دیواری و کابینت ام دی اف، می تواند انتخاب مناسب تری باشد. اگر می خواهید با بهترین و به روزترین مدل های کمد دیواری آشنا شوید، حتما به مقالات مرتبط با کمد دیواری سایت فیدر نیز مراجعه بفرمایید. نصب کمد دیواری در زیرپله

رنگ کمد دیواری در فضای زیرپله

برای انتخاب رنگ کمد دیواری، حتما به رنگ غالب در منزل و یا رنگی که فضای زیرپله در آن قرار دارد، دقت کنید. انتخاب یک رنگ مناسب می تواند سبک طراحی و دکوراسیون داخلی منزل شما را دگرگون کند. معمولا فضای هایی مانند زیرپله یا بخش هایی از فضای آشپزخانه بلااستفاده باقی می ماند و به این فضا دقت نمی شود. اگر رنگ مناسب برای کمددیواری انتخاب کنید، بهترین نتیجه را در طراحی داخلی خواهید گرفت.

استفاده از فضای زیرپله به عنوان جا کفشی

یکی از رایج ترین مدل های استفاده از فضای زیرپله، استفاده به عنوان جاکفشی است. با نصب یک جاکفشی مدرن می توانید بهترین دکوراسیون و طراحی را برای فضای زیرپله در نظر بگیرید. جا کفشی ها در مدل ها و طرح های مختلف طراحی و ساخته می شود. اگر به دنبال انتخاب جاکفشی ، متناسب با دکوراسیون داخلی منزل خود هستید، می توانید مدل های کمد دیواری و جاکفشی مختلف را در اینترنت جستجو کرده و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید مدل انتخاب شده را شخصی سازی کنید، کافی است با یک کابینت سازی معتبر تماس حاصل کرده و در رابطه با قیمت، مدل و جنس جاکفشی مورد نظر خود با این کابینت سازی مشورت کنید. اکثر کابینت سازی های معتبر دارای مشاوره ی رایگان هستند. حتما از این امکان استفاده کنید. کابینت سازی فیدر طراحی فضای زیرپله

استفاده از فضای زیرپله به عنوان دفتر کار خانگی

فضای زیرپله معمولا یک فضای آرام و بی سر و صدا است. اگر یک نورپردازی مناسب برای این بخش از خانه در نظر بگیرید، می توانید فضای خوبی به عنوان دفتر کار خانگی داشته باشید. برای داشتن یک اتاق کار نقلی و جمع و جور، حتما به طراحی فضای زیرپله به عنوان اتاق کار فکر کنید. اگر فضای زیرپله به اندازه ی کافی بزرگ باشد، با یک طراحی داخلی مناسب می توانید از این فضا استفاده کنید.

گلخانه ی زیبا و نقلی در فضای زیرپله

  دکوراسیون زیرپله بسته به دکوراسیون داخلی منزل تان، اگر می خواهید از فضای زیرپله استفاده کنید، یکی از بهترین پیشنهاد ها، ایجاد یک گلخانه ی کوچک و نقلی در فضای زیرپله است. البته حتما به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود دقت کنید. در برخی از سبک های دکوراسیون داخلی، از گلدان های کوچک و به تعداد کم استفاده می شود. برای برخی سبک های طراحی داخلی، وجود یک گلخانه ی نقلی می تواند یک سبک دکوراسیون داخلی خانه ی شما را مدرن تر و منحصر به فردتر کند. اگر به گل و گیاه علاقه دارید، می توانید از این فضا به عنوان گلخانه استفاده کنید. استفاده از فضای های زیرپله در دکوراسیون داخلی می تواند یک فضای دکوری زیبا برای خانه ی شما ایجاد کند. با یک طراحی داخلی مناسب، می توانید فضای زیرپله را به یک کمد دیواری جادار و زیبا تبدیل کنید. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمبنه ی زراحی داخلی می توانید از مشاوره ی رایگان دکوراسیون داخلی فیدر بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

زیر پله در دکوراسیون داخلی