شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

اپن آشپزخانه جدید

جدول محتوا

اپن آشپزخانه جدید

دکوراسیون داخلی آشپزخانه های جدید تغییرات زیادی نسبت به مدل های گذشته داشته است. یکی از این تغییرات، اپن آشپزخانه های جدید است. اپن اشپزخانه می تواند فضای آشپزخانه را زیباتر کند. برای آشنایی بیشتر با مدل های اپن آشپزخانه جدید، می توانید با خواندن این مقاله همراه ما باشید.

مدل اپن آشپزخانه

در آشپزخانه های اپن، برای انتخاب دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید بیشتر دقت کرد. مدل اپن آشپزخانه و سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه های جدید به صورت مستقیم با دکوراسیون داخلی کل منزل در ارتباط است و روی آن نیز تاثیر می گذارد. در آشپزخانه های جدید معمولا فضای آشپزخانه و پذیرایی به یکدیگر دید داشته و توسط یک اپن از یکدیگر جدا می شوند.
مدل اپن آشپزخانه می تواند این مرز را بیشتر کرده و یا مرز بین آشپزخانه و پذیرایی را نیز کمتر کند. برخی از مدل های اپن آشپزخانه جدید، متحرک بوده و به راحتی می توان آن را جابه جا کرد. انتخاب مدل اپن آشپزخانه باید متناسب با سلیقه ی شما و همچنین متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل تان انتخاب شود.
اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک یا نئوکلاسیک است، انتخاب اپن آشپزخانه متناسب با سبک کلاسیک، می تواند زیبایی طراحی داخلی منزل شما را چند برابر کند.

اپن آشپزخانه مدرن

در آشپزخانه های قدیمی معمولا اپن اشپزخانه از جنس گچ ساخته می شد و اپن گچی در آشپزخانه های ایرانی بسیار رایج بود. ولی در حال حاضر، مدل های مختلف و زیبایی علاوه بر اپن های گچی برای اپن آشپزخانه موجود است. آشپزخانه های مدرن و امروزی، مدل های جدیدی را نیز برای طراحی داخلی طلب می کنند. در سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه های مدرن، نظم و سادگی دو اصل مهم در طراحی داخلی است. این دو اصل در طراحی و تزیین اپن آشپزخانه نیز باید در نظر گرفته شود.

کانتر آشپزخانه

شاید شما نیز کلمه کانتر آشپزخانه را شنیده باشید و بخواهید تفاوت کانتر آشپزخانه و اپن آشپزخانه را بدانید. اپن آشپزخانه ها معمولا ثابت است و از ستون هایی تشکیل شده که به دیوار نیز متصل است. کانتر آشپزخانه می تواند ثابت و متحرک باشد و لزوما به دیوار متصل نیست. کانتر آشپزخانه برای آشپزخانه های امروزی مناسب تر است.

 تنوع در طرح و رنگ کانتر آشپزخانه نسبت به اپن آشپزخانه بیشتر است. همچنین کانتر آشپزخانه می تواند متحرک نیز باشد. متحرک بودن کانتر آشپزخانه می تواند برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه نیز به شما کمک کند. با جابه جایی کانتر آشپزخانه می توانید فضای آشپزخانه را از یکنواختی در آورده و فضای آشپزخانه را تغییر دهید.
به طور کلی می توان گفت کانتر آشپزخانه و اپن آشپزخانه کاربرد مشابهی دارند.
کانتر آشپزخانه می تواند از جنس های مختلفی مانند ام دی اف، سنگ کورین و … تولید شده باشد. تنوع در رنگ کانتر آشپزخانه نیز بیشتر از اپن آشپزخانه است و می تواند برای سبک های دکوراسیون داخلی مدرن و امروزی نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

از کانتر آشپزخانه می توان به عنوان میز آشپزی نیز استفاده کرد و یا با نصب سینک یا اجاق گاز، به مدیریت بهتر فضای آشپزخانه بیشتر کمک کرد.

اپن آشپزخانه ام دی اف

ام دی اف یکی از متریال های پرطرفدار در طراحی داخلی است و برای ساخت کابینت آشپزخانه و کمد دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر موارد گفته شده، از ام دی اف در ساخت اپن آشپزخانه نیز استفاده می شود. 

اپن آشپزخانه ام دی اف از نظر تنوع در رنگ و طرح، متنوع بوده و از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. برای تغییر سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه و اپن آشپزخانه، می توانید به اپن آشپزخانه ام دی اف نیز فکر کنید.

اپن آشپزخانه سنگ کورین

یکی از بهترین انتخاب ها برای اپن آشپزخانه، استفاده از کابینت جزیره و اپن آشپزخانه سنگ کورین است. کانتر سنگ، زیبایی منحصر به فردی را در فضای آشپزخانه ایجاد خواهد کرد. اگر به مدیریت بهتر فضای آشپزخانه فکر می کنید، می توانید اپن اشپزخانه سنگ کورین را انتخاب کنید. 

سنگ کورین یک پیشنهاد مناسب برای آشپزخانه های مدرن و امروزی است. اپن آشپزخانه سنگی در رنگ های مختلف قابل اجرا است. از دیگر ویژگی های اپن آشپزخانه سنگ کورین می توان به نگه داری و نظافت آسان آن نیز اشاره کرد. مقاومت اپن آشپزخانه سنگ کورین در برابر ضربه، خراش و فشار نیز از دیگر ویژگی های کانتر سنگی است.

تزیین اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه ام دی اف

تزیین فضای خانه که در اصطلاح به آن چیدمان خانه نیز گفته می شود به سلیقه ی افراد و طراحی داخلی منزل شما بستگی دارد. برای تزیین و چیدمان اپن آشپزخانه می توانید از اشیا دکوری مانند ظروف تزیینی و یا گل های طبیعی و مصنوعی نیز استفاده کنید.
برای سبک های دکوراسیون داخلی مدرن به این نکته توجه داشته باشید که فضای بخش مختلف منزل، مانند فضای آشپزخانه را بیش از حد شلوغ نکنید. طراحی مینیمال و سادگی در چیدمان، از ویژگی های اصلی سبک های دکوراسیون داخلی مدرن است. تزیین اپن آشپزخانه مدرن نیز حتما به این نکته توجه داشته باشید.

نور پردازی اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه جدید

نور پردازی در فضای آشپزخانه بسیار مهم است. استفاده از نور طبیعی به همراه نورپردازی مناسب در فضای آشپزخانه، می تواند یک دکوراسیون داخلی بی نظیر در فضای آشپزخانه ایجاد کند. انتخاب لوستر و مدل نورپردازی نیز بستگی به سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شما دارد. 

در سبک های دکوراسیون داخلی مدرن معمولا از نورپردازی و لوستر در بالای کانتر آشپزخانه نیز استفاده می شود. با توجه به اینکه آشپزخانه های امروزی از سایر بخش های منزل نیز قابل روئیت هستند، کانتر آشپزخانه به همراه کناف و نورپردازی می تواند زیبایی منرل شما را افزایش دهد.

اپن آشپزخانه جدید

فضای آشپزخانه احتیاج به نظم، زیبایی و همچنین هماهنگی در طراحی دارد. آشپزخانه های امروزی معمولا از نظر فضا، محدودیت بیشتری دارند، بنابراین باید با یک طراحی داخلی اصولی، از تمام فضای آشپزخانه به خوبی استفاده کرد. یکی از اهداف استفاده از کانتر و اپن آشپزخانه نیز همین مسئله است.

 اپن آشپزخانه می تواند به عنوان میزکار در زمان آشپزی به کار رفته و فضای بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. نصب سینک ظرفشویی و یا نصب گاز بر روی اپن آشپزخانه نیز می تواند به ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه کمک کند.

2 دیدگاه دربارهٔ «اپن آشپزخانه جدید»

    1. بله درسته. سنگ کورین یکی از مدل های پرطرفدار در صفحه کابینت و کانتر آشپزخانه هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

اپن آشپزخانه جدید