شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

ایده برای سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه

جدول محتوا

سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه

ایده برای سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه: یک لحظه آشپزخانه را بدون سینک ظرفشویی در نظر بگیرید. مگر می شود؟ دقیقا اینجاست که اهمیت سینک ظرفشویی در آشپزخانه مشخص می شود.

سینک ظرفشویی مدل ها و اشکال مختلفی دارد که می تواند دکوراسیون داخلی آشپزخانه را زیباتر کند. مدل سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه باید متناسب با ابعاد کابینت، و محل نصب سینک ظرفشویی انتخاب شود. آشنایی با مدل های سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه می تواند در انتخاب بهترین مدل و در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه، به ما کمک کند. برای آشنایی بیشتر با مدل های سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه، با ادامه ی مقاله همراه باشید.

از مدل های سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه می توان به مدل هایی مانند سینک ظرفشویی لبه دار، سینک ظرفشویی زیرصفحه ای، سینک ظرفشویی یکپارچه اشاره کرد که از جنس های مختلفی مانند استیل ضد زنگ، چدن، کوارتز، کورین، سالید استون و … ساخته می شوند.

در سال های اخیر و در دکوراسیون های داخلی امروزی استفاده از کابینت کورین و سینک ظرفشویی و کابینت کوارتز نیز در حال افزایش است.

سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه مدرن

در آشپزخانه های امروزی، دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. همه دوست دارند، آشپزخانه ای مدرن و امروزی داشته باشند. سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه ی مدرن تا حد زیادی می تواند یک آشپزخانه معمولی را به یک آشپزخانه ی مدرن تبدیل کند. همانطور که به آن اشاره کردیم، کابینت آشپزخانه و سینک ظرفشویی در مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شود تا پاسخگوی سلیقه های مختلف افراد باشد.
از مدل های مدرن سینک ظرفشویی می توان به سینک ظرفشویی و کابینت کورین اشاره کرد.

ایده برای سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی کابینت کورین

از بین سینک های ظرفشویی مدرن می توان به کابینت کورین اشاره کرد. سینک ظرفشویی کورین بسیار زیبا و بادوام است. از کورین در ساخت کابینت جزیره نیز استفاده می شود. کورین به سنگ های مصنوعی گفته می شود که از مواد خاصی ساخته می شوند، بنابراین نسبت به سنگ های معمولی مقاوم تر بوده و زیبایی بیشتری نیز دارند. تنوع در رنگ کابینت کورین نیز یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سینک ظرفشویی و کابینت کورین است. از انواع سینک ظرفشویی کورین و صفحات کورین می توان به صفحه کابینت کورین مشکی خالص، رویه کابینت کورین لایت، صفحه کابینت کورین سفید اشاره کرد.

سینک ظرفشویی کابینت کورین فیدر

اگر می خواهید با کورین و سینک ظرفشویی کورین بیشتر آشنا شوید، توصیه می کنیم به مقاله ی انواع صفحه کابینت کورین از سایت فیدر مراجعه بفرمایید. برای آشنایی بیشتر با قیمت های سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه می توانید با مشاورین ما در سایت فیدر تماس حاصل کنید. تلفن های تماس فیدر در سایت موجود است. ما در دکوراسیون داخلی و کابینت سازی فیدر، آماده ی ارائه ی مشاوره ی رایگان به شما مخاطبان عزیز هستیم.

سینک ظرفشویی یکپارچه

سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه

سینک ظرفشویی یکپارچه نیز یکی از مدل های پرطرفدار در بین سینک های ظرفشویی و کابینت آشپزخانه است.

سینک ظرفشویی یکپارچه به مدل هایی گفته می شود که جنس سینک ظرفشویی و کانترتاپ از یک نوع است. برای دکوراسیون های داخلی آشپزخانه های مدرن و کلاسیک نیز می توان از سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه یکپارچه استفاده کرد.

از سنگ کورین نیز برای سینک ظرفشویی یکپارچه استفاده می شود. از مزایای سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه یکپارچه می توان به زیبایی و ظرافت آن در دکوراسیون داخلی آشپزخانه اشاره کرد.
از معایب این مدل سینک ظرفشویی می توان به این مورد اشاره کرد: در صورت خرابی و یا نیاز به تعمیر سینک ظرفشویی باید کل سینک ظرفشویی و کانتر تاپ تعویض شود.

کابینت سازی و نصب سینک ظرفشویی

کابینت سازی معتبر می تواند با نصب حرفه ای کابینت و سینک ظرفشویی، زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را افزایش دهد. نصب کابینت آشپزخانه جزئی از طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به حساب می آید. حمل و نقل، جابه جایی و نصب کابینت آشپزخانه و سینک ظرفشویی باید با دقت و مهارت انجام شود. معمولا برای اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه از کابینت سازی های معتبر استفاده می شود.

ما در کابینت سازی فیدر با سال ها تجربه در زمینه ی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با بهترین کابینت سازها و نصاب کابینت، آماده ی پیاده سازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های شما هستیم. تخصص، سابقه و مهارت بالای ما در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی باعث متمایز بودن گروه فیدر در بین سایر کابینت سازهای داخل کشور و شهر تهران شده است.

. ما در فیدر سعی می کنیم با مناسب ترین قیمت، بهترین خدمات مربوط به دکوراسیون داخلی مانند نصب سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه را انجام دهیم. برای آگاهی از قیمت های سینک ظرفشویی، کابینت آشپزخانه و مدل های دکوراسیون داخلی آشپزخانه می توانید با شماره های فیدر تماس حاصل کنید.

کابینت سازی فیدر

زیبایی و نظافت آسان سینک ظرفشویی

سنک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین نظافت و پاکیزگی آن بسیار مهم است.
در انتخاب سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه حتما به این موضوع توجه داشته باشید. نظافت کابینت آشپزخانه می تواند طول عمر سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه را نیز افزایش دهد. استفاده ی آسان از سینک ظرفشویی و کابینت آشپزخانه را نیز مد نظر داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

ایده برای سینک ظرفشویی