شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

ایده رنگ آمیزی درب کابینت

جدول محتوا

رنگ آمیزی درب کابینت

ایده رنگ آمیزی درب کابینت: وقتی حرف از دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها می شود؛ کابینت آشپزخانه جزء اولین مواردی است که به یاد انسان می افتد. اگر در فکر تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه هستیم، احتمالا فکر می کنیم که اول باید کابینت های قدیمی را تغییر دهیم.

بهتر است کابینت های مدرن تر با رنگ آمیزی بهتر را به عنوان کابینت آشپزخانه جدید انتخاب کنیم. رنگ آمیزی درب کابینت نیز یک راه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون اشپزخانه است. رنگ آمیزی درب کابینت تا حدودی می تواند تغییری در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایجاد کند.
با رنگ کردن، مدل و جنس کابینت ها تغییر نمی کند. پس اگر می خواهید یک تغییر اساسی در آشپزخانه ایجاد کنید. کارهای اساسی تر از رنگ آمیزی درب کابینت هم وجود دارد که اولویت بیشتری دارند.
در ادامه سعی می کنیم مزایا و معایب برخی از روش های مربوط به تغییر دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از تغییر در کابینت آشپزخانه را معرفی و بررسی کنیم.

کابینت آشپزخانه مدرن با رنگ های مدرن کابینت

رنگ کابینت ها تا حدودی به سبک کابینت های آشپزخانه نیز مرتبط است. اگر سبک و دکوراسیون آشپزخانه ی شما مدرن است، احتمالا از رنگ های تیره و رنگ های متفاوت تر از رنگ های مرسوم نیز می تواند در رنگ آمیزی کابینت ها و رنگ آمیزی درب کابینت ها استفاده کرد.
به طور مثال در سبک آشپزخانه های مدرن، می توان از رنگ آمیزی متفاوت برای کابینت های بالایی و پایینی استفاده کرد. اگر دوست دارید رنگ آمیزی درب کابینت های شما متفاوت باشد، این کار در سبک آشپزخانه های مدرن، امکان پذیر است.

در رنگ آمیزی درب کابینت می توان از رنگ های جسورانه مانند قرمز نیز استفاده کرد. ترکیب رنگ آبی کاربنی و سرمه ای نیز برای کابینت های آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب است.

نکته ی قوت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه های مدرن این است که اول اساسی و مهم در دکوراسیون داخلی مد نظر قرار می گیرد.
برای یک سبک دکوراسیون داخلی مدرن در آشپزخانه باید نورپردازی، جنس کابینت آشپزخانه، نوع کابینت، سلیقه ی مشتری، هماهنگی سبک طراحی آشپزخانه با سایر بخش های منزل مانند هال پذیرایی مورد توجه قرار می گیرد.

در رنگ آمیزی درب کابینت و سایر بخش های آشپزخانه، هماهنگی بین رنگ های موجود در آشپزخانه و دکوراسیون داخلی آن نیز رعایت خواهد شد. پس اگر می خواهید سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شما، منحصر به فرد باشد.
 سپردن کار به یک طراح داخلی حرفه ای می تواند بهترین راه باشد. البته باید اشاره کنیم که سپردن کار به متخصص آن در مقایسه با رنگ کردن درب کابینت توسط خود شما در هزینه ها بسیار متفاوت خواهد بود ولی نتیجه ی کار نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

پس اگر یک بودجه ی مناسب برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کابینت های آشپزخانه در نظر گرفته اید، دریافت مشاوره از طراح داخلی و کابینت سازی معتبر، در اولویت اول است.

ایده رنگ امیزی درب کابینت

انتخاب رنگ درب کابینت آشپزخانه

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم، بهترین راه برای ایجاد تغییر اساسی در آشپزخانه ها، سپردن کار به یک طراح داخلی معتبر است.
ولی اگر می خواهید تغییرات کمتری در دکوراسیون داخلی آشپزخانه انجام دهید، به طوری که این تغییر در ظاهر آشپزخانه نیز قابل دیدن باشد، شاید کم هزینه ترین راه همین رنگ کردن درب کابینت آشپزخانه است.

اگر کابینت آشپزخانه ی شما قدیمی است، پیشنهاد ما تغییر در مدل کابینت ها و انتخاب کابینت آشپزخانه ی جدید است.
ما در دکوراسیون داخلی و کابینت سازی فیدر سعی می کنیم بهترین و آخرین مدل های کابینت های آشپزخانه را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.
اگر می خواهید بهترین مدل کابینت آشپزخانه را با قیمت مناسب تهیه کنید، می توانید با شماره تلفن های فیدر تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید.
برای آگاهی از قیمت های کابینت آشپزخانه، بهترین راه، تماس با کابینت سازی است. با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید و از آخرین قیمت های کابینت آشپزخانه در شهر خودتان آگاه شوید.

کابینت سازی فیدر

پرطرفدارترین رنگ ها برای درب کابینت

برخی از رنگ ها در بین رنگ های کابینت های آشپزخانه پرطرفدار هستند. از پرطرفدارترین رنگ های کابینت آشپزخانه می توان به رنگ سفید اشاره کرد.
رنگ سفید در رتبه ی اول بین رنگ های کابینت آشپزخانه قرار دارد. برای رنگ آمیزی درب کابینت آشپزخانه نیز از بهترین رنگ ها، می توان رنگ سفید را پیشنهاد داد. رنگ سفید و مشتقات آن مانند رنگ شیری، کرم روشن و استخوانی نیز در بین کابینت های آشپزخانه پرطرفدار است.
یک ویژگی مهم برای رنگ سفید در کابینت آشپزخانه، انعکاس نور بیشتر این رنگ است. نظافت و رعایت نکات بهداشتی نیز با انتخاب رنگ سفید برای درب کابینت آشپزخانه، آسان تر خواهد بود.
رنگ سفید یکی از رنگ های خنثی است که به راحتی با سایر رنگ ها هماهنگ می شود. اگر تصمیم خاصی برای انتخاب و رنگ آمیزی درب کابینت ندارید، رنگ سفید، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

ایده رنگ کابینت
کابینت پولیشی مشکی

ایده ی رنگ آمیزی درب کابینت آشپزخانه با رنگ های تیره

شاید استفاده از رنگ های تیره مانند رنگ مشکی برای کابینت آشپزخانه دور از انتظار به نظر برسد؛ ولی باید اشاره کنیم، ترکیب رنگ مشکی با سایر رنگ ها مانند رنگ سفید و رنگ قرمز در کابینت های آشپزخانه بسیار زیبا است و نتیجه این ترکیب رنگ نیز بسیار عالی خواهد بود.

اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما مدرن است. یکی از بهترین پیشنهاد ها برای آشپزخانه ی شما، انتخاب رنگ مشکی و یا ترکیب رنگ مشکی با سایر رنگ ها برای کابینت آشپزخانه است. در ادامه سعی می کنیم چند نمونه از این ترکیب رنگ های مدرن را برای شما مخاطبین محترم نمایش دهیم.

رنگ آمیزی درب کابینت آشپزخانه بالایی و پایینی

اگر تمایل دارید از رنگ های مختلفی در ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه استفاده کنید، می توانید از ترکیب دو رنگ متفاوت برای کابینت های ردیف بالایی و پایینی کابینت آشپزخانه استفاده کنید.

ترکیب رنگ دو رنگ و یا چند رنگ در رنگ آمیزی درب کابینت آشپزخانه، می تواند زیبایی آشپزخانه را چند برابر کند. اگر با ترکیب رنگ ها در رنگ آمیزی درب کابینت آشپزخانه آشنا هستید، انتخاب رنگ های مناسب برای شما کار آسانی خواهد بود.

اگر با ترکیب رنگ ها آشنا نیستید، می توانید به مقاله ی رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی سایت فیدر مراجعه بفرمایید.
از بهترین رنگ ها برای رنگ آمیزی درب کابینت بالایی و پایینی می توان به ترکیب رنگ سفید و سرمه ای، ترکیب رنگ سفید و مشکی نیز اشاره کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

رنگ آمیزی درب کابینت