شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

بهترین رنگ کابینت ممبران

جدول محتوا

بهترین رنگ کابینت ممبران

بهترین رنگ کابینت ممبران بنا بر سلیقه افراد متفاوت است. درواقع در حوزه دکوراسیون داخلی بهترین انتخاب از فردی به فرد دیگر فرق دارد و هرکس حال و هوایی خاصی را در آشپزخانه خود که از مهم ترین بخش های خانه است ترجیح می دهد. از آنجایی که آشپزخانه ها عمدتا در دید هستند کابینت به یکی از تاثیرگذارترین عوامل در زیبایی خانه تبدیل شده است. نکته مهم اینجاست که تنها انتخاب نوع کابینت کافی نیست و باید به رنگ آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

انتخاب بهترین رنگ برای کابینت ممبران

بسیاری افراد علاقه ای به الگوی سالانه دکوراسیون ندارند و تمایل دارند که سلیقه شخصی خود را در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران دخیل کنند. از این رو رنگ هایی را که بیشتر افراد هنگام انتخاب کابینت ممبران به سمت آن‌ها تمایل دارند را در ادامه معرفی خواهیم کرد. البته در پایان مقاله و بعد از معرفی بهترین رنگ های کابینت ممبران به الگوی سالانه دکوراسیون و استفاده از آن در بهترین رنگ کابینت ممبران هم می پردازیم.

کابینت ممبران
کابینت ممبران سفید

رنگ چوب طبیعی

بیشتر خانه ها کابینت ها ام دی اف دارند و جنس صفحات آن ممبران است. عده زیادی از افراد علاقه دارند که چوب طبیعی در آشپزخانه آنها به وفور دیده شود. اگر می خواهید احساسی بسیار سر زنده در آشپزخانه شما وجود داشته باشد و هنگام غذا خوردن احساس بهتری داشته باشید روکش چوب طبیعی را به کار ببرید. از لحاظ روانشناسی چوب طبیعی احساس شادی را در افراد افزایش می دهد. کابینت ممبران با رنگ چوب طبیعی شاید بتواند کمی از این احساس را در شما بر انگیزد .

روکش وکیوم ممبران انتخاب های مختلفی را پیش روی شما می گذارد، جهت انتخاب رنگ چوب طبیعی شما هیچ گونه محدودیتی ندارید. این نکته را در نظر داشته باشید ک رنگ چوب طبیعی کمی تیره تر است در صورت داشتن آشپزخانه ای بزرگ شما با مشکل رو به رو نمی شوید اما اگر اشپزخانه شما کوچک است امکان دارد فضای آشپزخانه شما را تنگ تر و دلگیر کند. پیشنهاد می کنیم از رنگ های روشن تر مانند کرم ، خاکستری استفاده کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید قیمت کابینت ممبران با توجه به متریال استفاده شده نیز تغییر می کند.

رنگ سفید

رنگ سفید ترکیبی از تمام طول موجهای نور مرئی و روشن ترین رنگ ممکن است. بی شک رنگ سفید یکی ازپرطرفدارترین رنگ های جهان است. در صورت گفتن اینکه بهترین رنگ کابینت ممبران نیز سفید است اغراق نکرده ایم. به دلیل اینکه سفید رنگی خنثی است با بیشتر سبک های دکوراسیون و تقریبا همه رنگ ها همخوانی دارد بیشتر خانواده ها به سمت رنگ سفید تمایل دارند. سفید رنگی است که در دراز مدت کهنه و یا خسته کننده نمی شود.

این رنگ با کاهش ضربان قلب باعث آرامش می شود. همچنین باعث تمرکز بیشتری می شود و شما در هنگام غذا خوردن کمتر به چیز های بهترین رنگ کابینت ممبران دیگر فکر می کنید. رنگ سفید برای آشپزخانه های کوچک بهترین انتخاب است.

رنگ کرم

کرم رگه هایی از رنگ طلایی را دارد و کمی به رنگ چوب طبیعی نیز نزدیک است. درست است که رنگ‌ کرم جز خانواده رنگ های خنثی نیست اما می تواند با بسیاری از رنگ ها ترکیب شود. کرم رنگ می تواند با رنگ های سفید، آبی، قهوه ای تیره و طلایی بهترین رنگ کابینت ممبران هماهنگ شود. کرم باعث احساس آرامش بی نظیری می شود و احساس خستگی چشمان شما را کمتر می کند.

کابینت ممبران
کابینت ممبران

رنگ خاکستری

خاکستری به دلیل اینکه رنگ خنثی ای است رنگ های دیگر در کنار خاکستری بسیار زیبا خود را نشان می دهند. خاکستری تیره و سفید یک انتخاب بسیار شیک برای کابینت ممبران است. تن های خاکستری نیز می توانند با هم ترکیب جذابی را برای شما بهترین رنگ کابینت ممبران به ارمغان بیاورند. خاکستری نیز مانند سفید با بیشتر رنگ ها همخوانی دارد.

رنگ سبز

سبز در جایگاه ویژه ای هنگام انتخاب رنگ کابینت ممبران دارد. سبز نشانی از سر زندگی و طبیعت است. رنگ سبز تداعی رشد، تکامل، تجدید و تولد دوباره است. رنگ سبز باعث متعادل شدن قلب و احساسات می شود. تا ترکیب رنگ سبز با رنگ‌های طلایی، خاکستری و سفید در کابینت ممبران آشپزخانه خود یک اثر زیبا خلق کنید. رنگ سبز در انواع دکوراسیون سنتی و مدرن به کار می رود. کابینت بازار در اجرای انواع کابینت های آشپزخانه با بالاترین کیفیت و متد های روز دنیا و نازلترین قیمت در کنار شما عزیزان است.

رنگ فانتزی کابینت ممبران

رنگ‌های فانتزی در آن دسته از رنگ‌هایی قرار دارند که بسیار خاص و سلیقه قشر اندکی از جمعیت است که حاضر به ریسک پذیری و ترکیب آن‌ها با رنگ‌های دیگر باشند. بهترین رنگ‌های فانتزی که در دکوراسیون کابینت ممبران دیده شده است، رنگ سبز کابینت ممبران است که رنگ سبز حس سرزندگی را به انسان منتقل می‌کند؛ اما در نظر بگیرید که برای انتخاب رنگ سبز از رنگ سبز تیره کم‌رنگ استفاده کنید.

کابینت فیدر
کابینت فیدر

رنگ فانتزی دیگری که در کابینت ممبران دیده شده است رنگ شرابی است. این رنگ علاوه بر خاص بودن بسیار لوکس و شیک است؛ اما باید در نظر داشته باشید که برای رنگ‌های فانتزی مانند سبز، آبی و شرابی ست کردن اکسسوری‌ها با رنگ کابینت بسیار بهترین رنگ کابینت ممبران دشوار است.

بهترین رنگ برای آشپزخانه شما

در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران مسائل و جزئیاتی دخیل است. جدای از سلیقه و علاقه به یک رنگ بخصوص، مواردی وجود دارد که در صورت رعایت کردن، آشپزخانه شما بهترین نتیجه را به دست خواهد داد. تا اینجا به صورت مختصر به برخی از این موارد اشاره کرده ایم. در ادامه آنچه برای انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران لازم دارید را با شما در میان خواهیم گذاشت.

اندازه آشپزخانه

اندازه و ابعاد آشپزخانه تأثیر بسزایی در انتخاب رنگ کابینت شما دارد. دقت کنید که رنگ های روشن همچون سفید و کرم این قابلیت را دارند که فضای آشپزخانه را بزرگتر از آنچه که هست جلوه دهند.
در صورتی که آشپزخانه شما دارای ابعاد کوچکی است، پیشنهاد می کنیم که از رنگ های روشن و در بهترین گزینه رنگ سفید استفاده کنید. از طرفی اگر ابعاد آشپزخانه شما بزرگ است، محدودیتی در انتخاب رنگ نخواهید داشت. هر رنگی که تمایل داشته باشید می توانید استفاده کنید.

کابینت ممبران
کابینت ممبران

روشنایی آشپزخانه

روشنایی در انتخاب رنگ آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر میزان روشنایی و پنجره های آشپزخانه شما اندک است، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ های روشن این قابلیت را دارند که نور را انعکاس داده و میزان روشنایی آشپزخانه را افزایش دهند.

از طرفی رنگ های تیره نور را جذب کرده و باعث می شوند که آشپزخانه شما تاریک تر از آنچه که هست جلوه کند. راهکار دیگر نیز استفاده از سطوح براق همچون شیشه و آینه در بخش های مختلفی از آشپزخانه است. این سطوح نیز باعث افزایش میزان بهترین رنگ کابینت ممبران روشنایی آشپزخانه خواهند شد.

کابینت فیدر
کابینت فیدر

سبک دکوراسیون

آخرین موردی که باید در انتخاب رنگ کابینت ممبران در نظر داشته باشید، سبک طراحی و دکوراسیون منزل شما است. برای مثال انتخاب رنگ چوب طبیعی یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای سبک طراحی سنتی است.
از طرفی رنگ سفید برای هر نوع سبک طراحی مناسب است. رنگ های پاستلی برای سبک طراحی مدرن مناسب هستند. شاید جالب باشد بدانید که رنگ خاکستری بیشتر برای سبک طراحی مدرن و رنگ طلایی و کرم بیشتر به سمت طراحی سنتی تمایل دارند. البته بسته به نوع بهترین رنگ کابینت ممبران استفاده از هرکدام از این رنگ ها، می توان آن‌ها را برای هر دو سبک طراحی نیز استفاده کرد.

زیباترین رنگ کابینت را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب زیباترین رنگ کابینت باید به نکاتی توجه کنید که بسیار مهم هستند و چشم پوشی از هر کدام باعث ایجاد خلل در کابینت ممبران می‌شود. هر رنگ کابینت خصوصیات خود را دارد و بی توجه بودن به آن خصوصیات ممکن است مشکل ساز شود و به علت رعایت نکردن یک سری خصوصیات کابینت زیبا به چشم نیاید و دارای عیب و ایراد شود. ممکن است شما رنگی را برای کابینت ممبران انتخاب کنید، اما اصلا با دکوراسیون خانه متناسب نباشد.

کابینت ممبران
کابینت ممبران

برای انتخاب زیباترین رنگ دکوراسیون ابتدا متراژ فضا را در نظر بگیرید و سپس به نورپردازی آشپزخانه بپردازید. هنگام انتخاب تصور کنید که رنگ انتخابی شما با چه اکسسوری‌هایی ست می‌شود. با رعایت این نکات جزئی می‌توانید زیباترین رنگ را انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران کنید.

پرفروش ترین رنگ کابینت ممبران 2022

همه ی این رنگ ها را معرفی کردیم ولی با توجه به این که رنگ جدید و ترند سال 2022 آبی کلاسیک است و تناژ یاسی و بنفش دارد، برای انتخاب و اجرای کابینت ممبران به این رنگ نیز توجه بسیاری می کنند. این رنگ نیز رنگی بسیار آرامش بخش و ملایم است بهترین رنگ کابینت ممبران که می توانید آن را با طوسی نیز ترکیب کنید که کار بسیار زیبایی پدید می آید.

در پایان

لازم است حتما یادآوری کنیم که بهترین رنگ کابینت ممبران رنگی است که متناسب با سلیقه شخصی شما و دکوراسیون و محیط اطراف کابینت باشد. برای دریافت بهترین پیشنهادات و رنگ ها با مناسب ترین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =

کابینت ممبران