شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

تاثیر پنجره در طراحی داخلی

جدول محتوا

تاثیر پنجره در طراحی داخلی

تاثیر پنجره در طراحی داخلی: یک خانه بدون پنجره، این خانه را تصور کنید؛ زیاد جالب نیست. همه دوست دارن خانه ی شان پنجره های بزرگ و زیبا داشته باشد. پنجره ها تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی منزل دارند.

اگر می خواهید فضای خانه ی شما زیبا باشد و دکوراسیون داخلی زیبایی داشته باشد، حتما به سبک، مدل و رنگ پنجره ها دقت کنید.
برای نورپردازی منزل نیز باید به تعداد پنجره ها و اندازه ی پنجره ها در طراحی داخلی دقت کرد. تاثیر پنجره در طراحی داخلی به اندازه ای مهم است که در صورت نبود پنجره، چیزی نمی تواند جایگزین آن باشد.

پنجره ها در مدل ها جنس های مختل مانند PVC وUPVC، آلومینیومی، فلزی، هایگلاس و … ساخته می شوند.
پنجره ها برای ایجاد جریان هوا و تهویه ی هوا در منزل و همچنین برای کاهش سر و صدای فضای بیرون، لازم و ضروری هستند. برای بررسی تاثیر پنجره ها در طراحی داخلی، با این مقاله همراه باشید.

اگر به دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز علاقه مند هستید و می خواهید پنجره های آشپزخانه و پرده های آن نیز متناسب با آخرین سبک دکوراسیون داخلی باشد، می توانید به مقاله ی راهنمای خرید پرده آشپزخانه از سایت فیدر مراجعه کنید.

تاثیر پنجره ها در نورپردازی منزل

برای داشتن نورپردازی مناسب در منزل، بهترین کار استفاده از نور طبیعی و هدایت نور در فضای خانه است. اگر می خواهید از نورپردازی طبیعی استفاده کنید، اندازه ی پنجره ها مهم است.
اگر می خواهید نور پردازی را در خانه کنترل کنید، از پرده های مناسب با اندازه ی پنجره ها استفاده کنید. سبک و رنگ پرده ها می تواند فضای خانه را زیباتر کند.

سبک پرده ها باید متناسب با سبک و دکوراسیون داخلی منزل باشد. اگر سبک منزل شما کلاسیک است، می توانید از پرده های کلاسیک و تک رنگ و یا با طرح گل استفاده کنید.

اگر سبک دکوراسیون داخلی شما مدرن است، می توانید از پردهای پانج ، پرده های فانتزی و … نیز استفاده کنید. در انتخاب پرده ها به محل نصب پرده، ضخامت پرده و نجس پارچه ی پرده نیز دقت کنید.
اگر می خواهید سبک دکوراسیون داخلی شما کامل و بودن نقص باشد، حتما به این نکته ها توجه کنید. یک طراحی داخلی خوب، طرحی است که تمام بخش های خانه را در بر گرفته باشد.

تاثیر پنجره ها در دکوراسیون داخلی

پنجره ها و تاثیر دید به بیرون

دید به بیرون و مشاهده ی فضای بیرون از پنجره ها می تواند بر دکوراسیون داخلی منزل تاثیرگذار باشد. شاید بپرسید، فضای بیرون چه تاثیری بر فضای داخلی خانه دارد؟ اجازه بدهید کمی بیشتر توضیح دهیم.

فرض کنید شما در یک خانه ی حیاط دار با یک باغچه یا باغ زیبا زندگی می کنید، اگر از پنجره ها بتوانید فضای زیبای باغ، گل ها و حتی پرندگانی که پرواز می کنند را مشاهده کنید، احساس بهتری دارید یا اگر پنجره ی خانه ی شما به یک دیوار بتنی یا آجری دید داشته باشد؟ آرامشی که از مشاهده ی گل و گیاه در انسان ایجاد می شود، می تواند بسیار عمیق و تاثیرگذار باشد.

شما می توانید لحظات خوشی را در مقابل پنجره ی خانه گذرانده و از مشاهده ی طبیعت زیبا لذت ببرید. اگر در آپارتمان یا برج زندگی می کنید، مشاهده ی خیابان و رفت و آمد افراد در ساعات پایانی روز نیز می تواند لذت بخش باشد.

اگر در طبقات آخر برج یا آپارتمان زندگی می کنید، می توانید بخش عمده ای از شهر را از پنجره منزلتان مشاهده کنید و به قول خودمان، شهر را زیر پای خود احساس کنید.
پنجره ها بعد از آشپزخانه، قلب تپنده ی خانه هستند. اگر خانه بدون پبنجره باشد و یا پنجره ها طراحی خوبی نداشته باشند، بر روحیه ی افراد خانواده و ساکنین خانه نیز تاثیر خواهد گذاشت.
برای داشتن یک دکوراسیون داخلی مدرن در آشپزخانه، علاوه بر کابینت آشپزخانه، باید به پنجره های آشپزخانه نیز دقت کرد.

تاثیر پنجره ها و مبلمان در طراحی داخلی

 

تاثیر پنجره ها و مبلمان در طراحی داخلی

دکوراسیون و چیدمان فضای پذیرایی بسیار مهم است. مبلمان، بوفه، فرش، پرده ها و … از بخش های مهم در چیدمان پذیرایی هستند. اگر می خواهید فضای پذیرایی شما، مدرن و شیک به نظر برسد، باید علاوه بر موارد نام برده به پنجره ها و پرده ها نیز دقت کنید.

پنجره های پذیرایی، نورپردازی خوبی در فضای خانه ایجاد خواهند کرد. همچنین با نصب پرده های مناسب در پذیرایی، می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را رویایی و زیبا کنید.
در انتخاب رنگ پرده ها، حتما به هماهنگی رنگ بین پرده ها و مبلمان و دیوارها دقت کنید. مبلمان و پرده ها از اجزای مهم دکوراسیون پذیرایی هستند. در برخی از سبک های دکوراسیون داخلی مدرن، از پرده ها در پذیرایی استفاده نمی شود. در این حالت، تاثیر پنجره در طراحی داخلی بیشتر احساس می شود.

مدل و اندازه ی پنجره ها بیشتر در معرض دید افراد است و تاثیر بیشتری در دکوراسین داخلی منزل خواهد داشت. این سبک در دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی بیشتر دیده می شود.

کابینت سازی فیدر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

تاثیر پنجره ها و مبلمان در طراحی داخلی