شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

خانه ی لوکس بازیگران کره ای

جدول محتوا

دکوراسیون داخلی سبک کره ای

خانه ی لوکس بازیگران کره ای: به احتمال زیاد فیلم کره ای انگل ( Parasite) را مشاهده کرده اید. یکی از جذابیت های این فیلم پرفروش، دکوراسیون داخلی مدرن و لوکس خانه ی آقای پارک است. نقد و بررسی های زیادی در رابطه با معماری این خانه ی زیبا و مجلل کره ای انجام گرفته است.   

. معماری خانه های کره ای، سبک به روز و مدرن دارند و هم سعی کرده اند ارزش های سنتی خود مانند احترام به طبیعت را حفظ کنند. از ویژگی های خانه های کره ای می توان به استفاده ی حداکثری از فضای خانه اشاره کرد. با یک دکوراسیون داخلی خوب، می توان از فضای خانه به خوبی استفاده کرد. فضای خانه های کره ای در عین کوچک بودن ، بسیار دلباز و نورگیر است.

شما می توانید با مشاهده ی مدل های خانه های کره ای، برای دکوراسیون داخلی منزل خود نیز ایده بگیرید. در فرهنگ شرقی مانند چین، ژاپن و کره، خانه و خانواده جایگاه ویژه ای دارد.
. طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در فرهنگ شرقی به گونه ای است که باعث ایجاد صمیمیت و احساس آرامش بیشتر در فضای خانه می شود. قبلا در مورد دکوراسیون داخلی خانه های ژاپنی مقاله ای نوشته ایم.
شما می توانید با مراجعه به مقاله ی دکوراسیون داخلی سبک ژاپنی ، با ویژگی های این خانه های زیبا بیشتر آشنا شوید.

دکوراسیون داخلی خانه های کره ای سنتی

دکوراسیون داخلی خانه های کره ای

 

در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های سنتی کره ای از چوب و سنگ در ساخت خانه ها استفاده شده است. آشتی با طبیعت و سازگاری با طبیعت از فرهنگ کشورهای شرقی مانند کره و ژاپن است.

در خانه های کره ای از درب های ریلی و کمد های ریلی استفاده می شود. درب و پنجره های ریلی برای مدیریت فضا و میزان نور خانه به کار می روند. کف چوبی خانه های کره ای نیز از دیگر ویژگی های این خانه های سنتی است.

دکوراسیون داخلی خانه های کره ای مدرن

دکوراسیون داخلی خانه های کره ای
دکوراسیون داخلی خانه های کره ای

با توجه به پیشرفت های بسیار خوب در صنعت ساختمان سازی و معماری، شاهد تغییرات زیادی در معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های کره ای هستیم.
زیبایی و مدرن بودن خانه های کره ای باعث مطرح بودن طراحان داخلی کشور کره در سطح جهانی است. برخی از ویژگی های دکوراسوین داخلی، ما بین خانه های سنتی و خانه های مدرن کره ای مشترک است و آن سادگی خانه و منظم بودن چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه ها است.

احترام به طبیعت نیز از دیگر ویژگی های خانه های کره ای مدرن است. المان های طبیعت مانند چوب، سنگ، آب، بامبو، گل و … در دکوراسیون داخلی خانه های کره ای مهم است و به فراوانی استفاده می شود. از دیگر ویژگی های خانه های کره ای می توان به استفاده از نور طبیعی اشاره کرد.
طراحی خانه و چیدمان لوازم خانه به گونه ای است تا نور بتواند به راحتی در تمام بخش های منزل جریان داشته و تا حد امکان نیازی به استفاده از نور مصنوعی نباشد.
رنگ دیوارها، رنگ کمد دیواری و کابینت ها به خصوص کابینت های آشپزخانه به گونه ای است که بازتاب نور را در آشپزاخانه افزایش می دهد. با این کار فضای آشپزخانه بزرگتر به نظر خواهد رسید. استفاده از رنگ های روشن مانند سفید، کرم، استخوانی، بژ و … نیز در دکوراسیون داخلی خانه های کره ای بسیار رایج است.

دکوراسیون خانه های لوکس بازیگران کره ای

با توجه به قیمت بالای دکوراسیون داخلی خانه های لوکس و مدرن کره ای، از بهترین نمونه های خانه های کره ای مدرن و لوکس، می توان به خانه های مدرن و لوکس بازیگران کره ای اشاره کرد.
در طراحی داخلی و چیدمان خانه های بازیگران کره ای از بهترین و مدرن ترین روش های طراحی داخلی استفاده شده است. در ادامه می توانید برخی از این خانه های لوکس را مشاهده کنید.

دکوراسیون خانه های لوکس بازیگران کره ای
دکوراسیون خانه های لوکس بازیگران کره ای
دکوراسیون خانه های لوکس بازیگران کره ای

دکوراسیون داخلی ایرانی- کره ای

اگر به دکوراسیون داخلی کره ای علاقه دارید و یا می خواهید از ویژگی های دکوراسیون داخلی سبک کره ای در طراحی منزل خود استفاده کنید، می توانید برای طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی با متخصصان ما در فیدر تماس حاصل کنید. شما می توانید از مشاوره ی رایگان طراحان ما در فیدر بهره مند شده و بهترین دکوراسیون داخلی را برای منزل خود انتخاب و پیاده سازی کنید.

کابینت سازی فیدر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =

دکوراسیون داخلی سبک کره ای