شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

خرید کابینت ام دی اف

جدول محتوا

خرید کابینت ام دی اف

خرید کابینت ام دی اف : احتمالاً همه ما حداقل یک‌بار در زندگی خود خرید کابینت آشپزخانه را تجربه کنیم. کابینت آشپزخانه مانند لباس و
ظرف و ظروف کالایی نیست که افراد مدام در حال خرید آن باشند و به همین دلیل آشنایی کمی با آن دارند. در حال حاضر ام دی اف پرکاربردترین، پرطرفدارترین و اقتصادی‌ترین نوع کابینت آشپزخانه است. در اولین قدم خرید کابینت ام دی اف شما باید انواع آن را بشناسید.

خرید کابینت ام دی اف
خرید کابینت ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف شیک و مدرن

کابینت ها با طرح MDF در برابر رطوبت هوا و و حرارت نسبت به سایر مدل های کابینت مقاوم تر هستند. علاوه بر این مدل کابینت در رنگ و طرح های متنوع ساخته می شوند، و شما می توانید از بین این طرح های متنوع کابینتی با طراحی مناسب و کاربردی را برای فضای آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید.

علاوه بر طرح کابینت رنگ آن نیز می تواند در زیبایی بیشتر طراحی داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است کابینت های آشپزخانه با سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را از بین رنگ هایی انتخاب کنید، که با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی آشپزخانه همخوانی و مطابقت بیشتری دارد.

خرید کابینت ام دی اف
خرید کابینت ام دی اف

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

پرطرفدارترين رنگ ها برای انتخاب درکوراسیون آشپزخانه قهوه اي، سفید، خاکستری می باشد. خاکستری روشن از بین این رنگ ها محبوبیت بیشتری دارد و برای آشپز خانه های کوچک انتخاب بسیار خوبی است. رنگ خاکستری خود به تنهایی بقدری تاثیر گذار است که می تواند یک آشپزخانه را تازه، جذاب، مدرن و امروزی نشان دهد البته برای آشپزخانه کوچک باید از تناژ روشن آن استفاده کرد.

خرید کابینت ام دی اف
خرید کابینت ام دی اف

انتخاب کابینت ام دی اف

رنگ سفید و سایر رنگ های روشن ام دی اف، ازجمله رنگ هایی است که بیشترین انتخاب را در بین سایر رنگ های کابینت ام دی اف داشته است. رنگ سفید باعث بزرگتر دیده شدن فضای و دوچندان کردن زیبایی آشپزخانه شما می شود. انتخاب رنگ سفید برای این کابینت مناسب افرادی است که علاقه مند به سبک مدرن می باشند. همچنین ترکیب رنگ سفید سفید با کاشی های و یا ظروف رنگی می تواند آشپزخانه شما را جذاب تر کند.

از جمله سایر رنگ های کابینت ام دی اف که طرفدار زیادی دارد و در واقع به عنوان بهترین رنگ کابینت ام دی اف شناخته می شود، می توان به رنگ های خنثی مانند رنگ خاکستری اشاره کرد.

کابیت MDF برای چه کسانی مناسب است ؟

کابینت های ام دی اف برای هیچ کس محدودیتی ندارد. همه افراد با هر نوع سلیقه ای میتوانند از این کابینت استفاده نمایند. یکی از وِیژگی های مهم این کابینت این است که به سادگی تمیز میشود و این به این معنی است که برای افرادی که زمانی زیادی برای تمیز کردن ندارد و حتی برای کسانی که فرزندان کوچک دارند، مناسب است. ام دی اف لکه پذیر نیست مگر اینکه بخواهید از کابینت ام دی اف هایگللاس استفاده نمایید که به نظافت بیشتری نیز دارد.کابینت ام دی اف با هر آب و هوایی سازگار است و بدون هیچ نگرانی میتوانید نگهداری کنید.

علاوه بر طرح کابینت رنگ آن نیز می تواند در زیبایی بیشتر طراحی داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است کابینت های آشپزخانه با سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را از بین رنگ هایی انتخاب کنید، که با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی آشپزخانه همخوانی و مطابقت بیشتری دارد.

مزیت کابینت ام دی اف

احتمالاً بزرگترین مزیت MDF در مقابل چوب هزینه است. یک آشپزخانه چوبی تزئین شده معمولاً حدود ۱۵-۲۰٪ بیشتر از همان سبک درب
در MDF است. ام دی اف یک محصول مفید از مشتقات چوب است که عمدتا به دلیل قیمت خوب و فقدان نقص طبیعی مثل چوب در ساخت خرید کابینت ام دی اف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دارای لبه های صاف و یک دست و یکنواخت
قابلیت ابزارخوری ورق ها و قابلیت ماشین‌کاری
عدم نمایش ایرادات به واسطه قرار گرفت روکش روی آن
مقاومت بالا در برابر فشرده شدن
زیبایی ظاهری مناسب، طبیعت مناسب و ظریف و وجود روکش های شبیه به چوب

قیمت کابینت ‌ام دی اف

به طور کلی می‌توان گفت که این کابینت‌ها هزینه و قیمت بسیار پایین‌ترین نسبت به دیگر کابینت‌ها دارند. به توجه به این که کابینت‌های ‌ام دی اف دارای روکش‌ها و طراحی‌های متفاوتی هستند، قیمت آن‌ها نیز تا حدی با یکدیگر تفاوت دارد. برای مثال کابینت‌های براق و مات قیمت متفاوتی با یکدیگر دارند؛ زیرا متریال به کار رفته در هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. به همین دلیل شما می‌توانید با توجه به شرایط اقتصادی خود و نوع سلیقه‌ای که دارید، بهترین نوع کابینت ام دی اف را برای خود انتخاب کنید.

جدیدترین رنگ کابینت ام دی اف

اول از همه باید بدانید هیچوقت نمی‌توان به قطعیت گفت که فلان رنگ بهترین رنگ برای این مدل آشپزخانه است. در واقع با توجه به معیارهای کوچک یا بزرگ بودن آشپزخانه شما، همخوانی رنگ کابینت با دکوراسیون آشپزخانه و منزل شما، رنگ‌هایی به شما پیشنهاد می‌ شود. در نهایت با انتخاب شما مشتریان عزیز می‌توان بهترین رنگ برای آشپزخانه شما را در نظر گرفت.

چند نکته اساسی در انتخاب کابینت ام دی اف

در این قسمت قصد داریم به چند نکته اساسی و یا راهنمایی برای انتخاب و خرید کابینت برای آشپزخانه شما مشتریان گرامی اشاره کنیم.

برای آشپزخانه‌های با متراژ پایین، از کابینت ام دی اف براق یا همان هایگلاس با رنگ‌های روشن استفاده نمایید.
در آشپزخانه‌هایی که تهویه مطبوع ندارند ترجیحاً از کابینت‌های براق با رنگ روشن استفاده شود.
در آشپزخانه‌هایی که نور طبیعی در آن کم است هیچگاه از کابینت‌های تیره استفاده نکنید.
در خانه‌هایی که آشپرخانه آن بزرگ است، استفاده از کابینت مات با صفحه‌ی براق منطقی‌تر است.
اگر به تمیزی بیش از اندازه اهمیت می‌دهید، طرح یا رنگی را انتخاب کنید که سهولت پاکیزگی آن بالاتر باشد

کابینت mdf

کابینت ام‌ دی‌ اف امروزه بیش‌ از سایر انواع کابینت مورد توجه قرار گرفته است. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این نوع کابینت، قیمت بسیار
مناسب آن است که در مقایسه با انواع دیگر کابینت مانند کابینت تمام چوب و یا استیل‌های ضد زنگ است. البته باید به این موضوع اشاره
کنیم که ارزان بودن خرید کابینت ام دی اف به هیچ وجه دلیل بر نامرغوب بودن این نوع کابینت نیست.

در تولید این کابینت از روکش‌های مختلف با رنگ و بافتی بادوام استفاده می‌شود. از مزایای جالب توجه کابینت آشپزخانه ام دی اف این است که می‌توانید در هر زمان، رنگ درب کابینت را به دلخواه خود تغییر بدهید.

برای دریافت مشاوره رایگان در انتخاب کابینت ام دی اف سفید و یا سایر مدل های کابینت ام دی اف، می توانید
با متخصصان گروه دکوراسیون داخلی فیدر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

خرید کابینت ام دی اف