شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

دکوراسیون اتاق پذیرایی

جدول محتوا

ایده دکوراسیون اتاق پذیرایی

ایده برای دکوراسیون اتاق پذیرایی:

اتاق پذیرایی بخش مهمی از منزل را شامل می شود. اتاق پذیرایی محلی است که بیشتر افراد خانواده و یا مهمانان در آن حضور دارند و بخشی از زمان خود را در آن سپری می کنند.
چیدمان و طراحی اتاق پذیرایی یا همان هال پذیرایی بسیار مهم است. پذیرایی باید به گونه ای طراحی شده باشد که در زمان قرار گیری در این مکان باید احساس آرامش و راحتی داشته باشیم.
فضای پذیرایی به همه ی اعضای خانواده تعلق دارد. شما باید بتوانید برای اتاق پذیرایی، یک طراحی همه پسند را در نظر بگیرید.
یکی از بهترین راه ها برای انتخاب دکوراسیون داخلی مناسب برای پذیرایی، توجه به تاثیر رنگ ها در دکوراسیون داخلی است.

باید‌ها و نباید‌ها در دکوراسیون اتاق پذیرایی

در فضای پذیرایی از اجزای مختلفی مانند فرش، مبلمان، کمد دیواری یا ویترین، پرده، لوستر و … استفاده می شود. چیدمان هر یک از موارد ذکر شده، در دکوراسیون داخلی پذیرایی تاثیر خواهد گذاشت.
از مهم ترین اجزای دکوراسیون پذیرایی می توان به تاثیر فرش در دکوراسیون داخلی و تاثیر کمد دیواری و چیدمان مبلمان در فضای هال پذیرایی اشاره کرد.
چیدمان مبلمان در پذیرایی باید طبق اصول خاصی انجام شود. این اصول به رنگ غالب در پذیرایی، سبک دکوراسیون داخلی، ابعاد منزل شما و … بستگی دارد.
اگر می خواهید با اصول و ایده های چیدمان مبلمان در پذیرایی بیشتر آشنا شوید، می توانید به مقاله ی نقش چیدمان مبلمان در پذیرایی از سایت فیدر مراجعه بفرمایید.

نورپردازی در دکوراسیون اتاق پذیرایی

نقش نورپردازی در دکوراسیون داخلی را نمی توان نادیده گرفت. نورپردازی به خصوص در فضاهای کوچک، اهمیت بیشتری پیدا می کند.
نور پردازی خوب می تواند یک فضای خسته کننده را به یک فضای شاد، دلباز و مدرن تبدیل کند. نور پردازی شامل استفاده از نور طبیعی آفتاب و نور های مصنوعی است.
یک نورپردازی اصولی در یک دکوراسیون داخلی حرفه ای، لازم و ضروری است. نورپردازی در فضای پذیرایی و در فضای آشپزخانه بسیار مهم است. حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

تاثیر رنگ در دکوراسیون اتاق پذیرایی

رنگ ها، اجزای اصلی در دکوراسیون داخلی هستند. در دکوراسیون های داخلی مدرن نیز بیشتر به این اصل مهم توجه می شود.
از رنگ کابینت آشپزخانه گرفته تا رنگ دیوارها، پرده ها و …. در دکوراسیون داخلی منزل شما تثیر گذار خواهد بود. با ترکیب رنگ ها آشنا شوید و اصول رنگ ها را در دکوراسیون داخلی منزل خود به کار ببرید.
در هر دو سبک دکوراسیون داخلی مدرن و دکوراسیون داخلی کلاسیک، می توان از رنگ های زیبایی در دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده کرد. اگر به ترکیب رنگ های مختلف و مضاد علاقه دارید، بهتر است دکوراسین داخلی مدرن را برای منزل خود انتخاب کنید.

ایده برای دکوراسیون اتاق پذیرایی

ایجاد نکته ی کانونی در دکوراسیون اتاق پذیرایی

نکته ی کانونی در چیدمان اتاق پذیرایی بسیار مهم است. اتاق پذیرایی باید یک نقطه ی کانونی داشته باشد. نقطه ی کانونی در دکوراسیون داخلی باعث می شود دید افراد به سمت آن متمرکز شود.
در پذیرایی های خانه های امروزی، محل قرار گیری تلوزیون، می تواند به عنوان نقطه ی کانونی در نظر گرفته شود.
در اتاق پذیرایی، می توان از بافت، رنگ و سایر اشیا دکوری، برای برجسته کردن نقطه ی کانونی استفاده کرد.

چیدمان اتاق پذیرایی کوچک

همیشه باید به ابعاد فضایی که در اختیار داریم، دقت کنیم. کوچک بودن ابعاد پذیرایی، باعث می شود تا نقش چیدمان و طراحی فضای داخلی منزل بیشتر به چشم بیاید.
در دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک، استفاده از مبل های سلطنتی چندان مناسب نیست. البته اگر به مبل های سلطنتی علاقه دارید، می توانید در پذیرایی کوچک نیز از آن استفاده کنید ولی به عنوان پیشنهاد یا راهنمایی این را از ما قبول کنید که مبلمان می توانند فضای زیادی را در پذیرایی استفاده کنند.

بنابراین بهتر است از مبلمان ساده تر برای پذیرایی کوچک استفاده کنیم. سعی کنید فضای پذیرایی بیش از حد شلوغ نباشد. استفاده از اشیا دکوری را مدیریت کنید.
استفاده از تابلو‌های دیواری نیز باید به اندازه باشد تا بتوان یک نظم کلی را در فضای اتاق پذیرایی پیاده سازی کرد.

نقش فرش در دکوراسیون داخلی

کلام آخر:

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی یک علم است. برای داشتن یک سبک و طراحی عالی به عنوان دکوراسیون اتاق پذیرایی بهتر است از یک مشاور و طراح داخلی کمک بگیرید.
همکاران ما در بخش طراحی داخلی و دکوراسیون منزل فیدر، آماده ی ارائه ی مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

کابینت سازی فیدر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =

ایده دکوراسیون اتاق پذیرایی