شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه

جدول محتوا

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه: اتاق خواب برای دختر خانم ها جایی است که بیشتر می توانند سلیقه ی خود را نشان دهند. برای انتخاب دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه، بهترین راه، انتخاب یک طراحی، متناسب با سلیقه ی خود دختر خانه است.

ما در این مقاله سعی می کنیم به موارد مهم در دکوراسیون داخلی اتاق دخترانه اشاره کرده و مدل های پرطرفدار و زیبا از طراحی داخلی اتاق خواب های دخترانه را به شما نشان دهیم.
شما می توانید از مدل های موجود، ایده گرفته و در آخر بهترین دکوراسیون داخلی را برای اتاق خواب دخترانه، انتخاب کنید..

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه

رنگ دیوار در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

برای انتخاب رنگ دیوار در اتاق خواب دخترانه، ایده های بسیاری وجود دارد. استفاده از رنگ های روشن و پاستلی مانند صورتی، سبز، آبی پاستلی و … در بین دختران از رنگ های پرطرفدار است.

بهترین راه برای انتخاب رنگ دیوار در دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه، توجه به سلیقه ی دختر خانواده در انتخاب رنگ است. همچنین می توان از رنگ های خنثی مانند سفید نیز برای رنگ دیوارها استفاده کرد.

استفاده از رنگ های خنثی برای رنگ دیوار، بسیار معمول است ولی اگر می خواهید تنوع در رنگ دیوارهای اتاق خواب دخترانه ایجاد کنید، می توانید از رنگ های دیگر نیز استفاده کنید. در آخر این بخش باید اشاره کنیم، انتخاب رنگ دیوار در زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

پرده های اتاق خواب دخترانه

بخش مهم دیگری از دکوراسیون داخلی اتاق خواب های دخترانه را پرده ها تشکیل می دهند. اگر دختر شما در سن پایینی است، احتمالا به شخصیت کارتونی خاصی علاقه دارد که دیدن تصویر شخصیت کارتونی آن را هیجان زده و خوشحال می کند.

پرده های فانتزی یکی از بهترین انتخاب ها برای کودکان است. از پرده های فانتزی و روتختی و روبالشی کارتونی می توانید در طراحی و چیدمان اتاق خواب دخترانه در رده ی سنی کودک و حتی اوایل نوجوانی نیز استفاده کنید.

برای دختر خانم های نوجوان و جوان بیشتر سلیقه ی افراد مطرح می شود. انتخاب نوع و رنگ پرده بهتر است متناسب با رنگ غالب در اتاق و دکوراسیون داخلی اتاق خواب انجام شود.

به طور مثال اگر رنگ دیوارها خنثی است، در انتخاب رنگ پرده، آزادی عمل بیشتری داریم. اگر برای دیوار رنگ خاصی را انتخاب کرده ایم، بهتر است رنگ پرده ها متناسب با تنالیته ی رنگی اتاق خواب انتخاب شود.

البته در دکوراسیون داخلی اتاق خواب های مدرن، می توان از رنگ های متضاد نیز استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با رنگ های خنثی می توانید به مقاله ی رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی از سایت فیدر مراجعه بفرمایید. آشنایی با رنگ ها می تواند در طراحی اتاق خواب شما تاثیر زیادی داشته باسد تا بهترین رنگ را برای اتاق خواب دخترانه انتخاب کنید.
اگر به خانه های ویلایی علاقه دارید و می خواهید با دکوراسیون داخلی خانه های بزرگ و ویلایی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مقاله ی دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی را نیز مشاهده بفرمایید.

اتاق خواب دخترانه

میز مطالعه و کمد دیواری

در اکثر خانه های امروزی، به دلیل کوچک بودن فضای خانه، اتاق خواب و اتاق مطالعه یکی است. پس در نظر گرفتن فضایی برای مطالعه در اتاق خواب دخترانه ضروری به نظر می رسد.

این فضا باید نور مناسب داشته باشد و در حد امکان ساده بوده و باعث حواس پرتی نشود. شما می توانید با توجه به اصول گفته شده، دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب دخترانه را انجام بدهید.
برای این کار می توانید از میز مطالعه در اتاق خواب استفاده کنید. کافی است مکان مناسبی را برای قرارگیری میز مطالعه انتخاب کنید. به طور مثال، بهتر است میز مطالعه در موقعیت پشت به رختخواب قرار گیرد تا در زمان مطالعه، رختخواب دیده نشود.

کمد دیواری هم در دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه، تاثیر زیادی دارد. کمد دیواری در مدل های کلاسیک، مدرن و فانتزی طراحی و ساخته می شود.

دکوراسیون داخلی فیدر، یکی از بهترین تولیدکنندگان کمد دیواری و کابینت در ایران است. برای آشنایی با مدل های کمد دیواری دخترانه، می توانید مقاله ی کمد دیواری دخترانه از سایت فیدر را مطالعه بفرمایید.

در این مقاله می توانید با مدل های بیشتری از کمد دیواری مانند کمد دیواری با میز تحریر، کمد دیواری با کتابخانه، کمد دیواری ال شکل، کمد دیواری دخترانه فانتزی، کمد دیواری ریلی، کمد دیواری منحنی شکل و … آشنا شوید.
در انتخاب رنگ کمد و مدل کمد دیواری نیز دقت کنید. اگر رنگ و مدل کمد دیواری درست انتخاب شده باشد، فضای اتاق بزرگ تر به نظر خواهد رسید و اگر در انتخاب رنگ و مدل کمد دیواری دقت نشود، احتمالا دکوراسیون داخلی اتاق خواب عالی نخواهد شد.
کمد دیواری باید متناسب با مقیاس اتاق خواب انتخاب شود. اگر به دنبال صرفه جویی در فضای اتاق هستید، کمد دیواری درب ریلی می تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه ی شما باشد.

تزئین اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه

در تزیین اتاق خواب دخترانه باید به این نکته توجه داشت که دختران به نظم و پاکیزگی اهمیت بیشتری می دهند. اینکه اتاق شان همیشه مرتب و زیبا به نظر برسد، برای دختران بسیار مهم است.

برای تزیین اتاق خوب دخترانه باید به این موضوع توجه کرد تا چیدمان اتاق بدون نظم به نظر نرسد. دختران به گل و گیاه علاقه زیادی دارند، می توان از گلدان های کوچک و تزیینی برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه استفاده کرد.
استفاده از قاب عکس و به کار بردن خلاقیت در چیدمان قاب عکس روی دیوار، می تواند اتاق خواب دخترانه را زیباتر کند. حفظ خاطرات و یادآوری خاطرات خوش برای دختران یک حس بسیار زیبا است که می تواند بر روی دکوراسیون داخلی اتاق خواب آن ها نیز تاثیر داشته باشد.

کلام آخر:

در این نوشته سعی کردیم به اصول کلی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه اشاره کنیم و موارد مهم مانند تاثیر رنگ دیوار، کمد دیواری، پرده اتاق خواب و … را مورد بررسی قرار دهیم.
اگر می خواهید طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب را به صورت اصولی انجام بدهید، بهترین راه تماس با طراح و مجری دکوراسیون داخلی حرفه ای است.
ما در فیدر می توانیم بهترین دکوراسیون داخلی مانند دکوراسیون اتاق خواب را با مناسب ترین قیمت و مطابق با سلیقه ی افراد پیاده سازی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =

اتاق خواب دخترانه