شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی

جدول محتوا

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی: در ساخت ویلاهای مدرن امروزی، تمام مراحل ساخت مورد بررسی قرار می گیرد. دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی ویلا می تواند بخشی از معماری ساختمان محسوب شود.

بنابراین اگر قصد ساخت یک ویلای جدید را دارید، می توانید از ابتدا تا انتها و حتی مراحل بعد از ساخت مانند طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ویلایی خود را به یک گروه معماری و طراح داخلی بسپارید.

اگر هم در فکر تغییر در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی ویلای خود هستید، دوباره می توانید با یک گروه طراح داخلی و دکوراسیون داخلی مشورت و همکاری کنید.

برای طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی باید به اصولی دقت کرد. با این اصول می توانید یک دکوراسیون داخلی خانه ی ویلایی مدرن داشته باشید.

سبک دکوراسیون مدرن خانه های ویلایی

در طراحی داخلی مدرن می توان از ترکیب رنگ ها جسورانه تر استفاده کرد. استفاده از ترکیب رنگ های متضاد در طراحی داخلی مدرن بیشتر استفاده می شود.

طراحی داخلی سبک کلاسیک نیز همیشه پرطرفدار بوده و هست. اگر به هر دو سبک کلاسیک و مدرن علاقه دارید، می توانید دکوراسیون نئوکلاسیک را برای خانه ی ویلایی خود انتخاب کنید.

سبک نئوکلاسیک نیز به نوبه ی خود سبک بسیار زیبایی است و می تواند یک استایل منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی خانه ی ویلایی شما ایجاد کند.

نور پردازی در دکوراسیون خانه ویلایی

دکوراسیون خانه ویلایی

نورپردازی در سبک های دکوراسیون داخلی خانه ویلایی مهم است. شما هر سبک دکوراسیون داخلی که انتخاب کنید، به نورپردازی در طراحی داخلی نیاز خواهید داشت.

در دکوراسیون داخلی کلاسیک، نورپردازی به نوعی خاص باید انجام شود و معیارها و روش های خاص خودش را دارد. در دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک و مدرن نیز باید به روش خاصی به نورپردازی توجه کرد.

دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی معمولا فضای بزرگی دارند و این می تواند یک امتیاز در نورپردازی و سبک طراحی به حساب بیاید. با بزرگ بودن مقیاس خانه های ویلایی، می توان مدل های مختلفی را در ویلا پیاده سازی کرد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه در خانه های ویلایی

آشپزخانه در خانه های ویلایی، از نظر دکوراسیون داخلی مهم است. دکوراسیون داخلی آشپزخانه های ویلایی می تواند زیبایی و جلوه ی خاصی به طراحی داخلی ویلا بدهد.

مقیاس آشپزخانه های ویلایی معمولا بزرگ است و می توان از دکوراسیون های داخلی لوکس برای آشپزخانه ها استفاده کرد. سبک اروپایی نیز از سبک های پرطرفدار برای خانه های ویلایی و لوکس امروزی است.

برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به سبک اروپایی، می توانید از کابینت ممبران استفاده کنید. کابینت ممبران در مدل های مختلف و متناسب با سلیقه های مختلف طراحی و تولید می شود.

برای آشنایی بیشتر با کابینت ممبران می توانید به نوشته ی کابینت ممبران از سایت فیدر مراجعه بفرمایید.

کابینت سازی فیدر

در آشپزخانه های ویلایی معمولا ابعاد پنجره ها بزرگ و تعداد پنجره ها نیز بیشتر از خانه های معمولی است. این یک مزیت در طراحی داخلی آشپزخانه محسوب می شود.

هر چه تعداد پنجره ها در منزل بیشتر باشد؛ نورپردازی و استفاده از نور طبیعی در آشپزخانه نیز بهتر خواهد بود. وجود نور و نورپردازی خوب در آشپزخانه بسیار مهم است، زیرا در انتخاب سایر بخش های دکوراسیون داخلی آشپزخانه مانند انتخاب رنگ دیوارها، انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه و رنگ پرده ها و طرح پرده ها تاثیر خواهد داشت.

سبک مینیمالیسم در دکوراسیون داخلی ویلا

سبک مینیمالیسم در دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی طرفداران زیادی دارد. ساده گرایی یا مینیمالیسم در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار گرفته است.

معماران و طراحان داخلی سعی می کنند از فلسفه ی ساده گرایی در دکوراسیون داخلی استفاده کنند. در این سبک سعی می شود فقط از عناصراصلی استفاده شده و در حد امکان از اشیا کمتری در طراحی داخلی خانه های ویلایی استفاده شود.

رنگ پردازی و استفاده از رنگ های روشن و خنثی نیز از دیگر ویژگی های سبک مینیمالیسم در دکوراسیون داخلی ویلا است.

دکوراسیون داخلی خانه ویلایی

کمد دیواری در خانه های ویلایی

در دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی که هال پذیرایی بزرگی دارند، کمد دیواری می تواند نقش تاثیرگذاری در طراحی داخلی ویلا داشته باشد. کمد دیواری کلاسیک و کمد دیواری مدرن هر دو از کمد دیواری های پرطرفدار در خانه های ویلایی هستند.

برای انتخاب مدل های کمد دیواری و کابینت می توانید به مقاله های کمد دیواری کلاسیک، کمد دیواری ریلی، کابینت کلاسیک و … از سایت فیدر مراجعه بفرمایید.

با مطالعه ی این مقاله ها می توانید با مدل های بیشتری از کمد دیواری و کابینت آشنا شده و بهترین مدل را متناسب با سلیقه خود و دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی انتخاب کنید..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفده =

دکوراسیون داخلی ویلا