شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

دکوراسیون شب یلدا

جدول محتوا

دکوراسیون شب یلدا
دکوراسیون شب یلدا

دکوراسیون شب یلدا: جشن شب یلدا یکی از جشن های قدیمی و باستانی ایرانی است که در کشورهای مختلف نیز همه ساله برگزار می شود. جشن یلدا معمولا با دورهمی عزیزان، اعضای خانواده و فامیل برگزار می شود.

اگر شما هم به فکر تدارک جشن یلدا هستید و می خواهید عزیزان خود را به این دورهمی و جشن دعوت کنید، چند نمونه از دکوراسیون شب یلدا و چیدمان میز شب یلدا را به عنوان پیشنهاد به شما معرفی کنیم.

یکی از مهم ترین نکته در دورهمی ها و جشن های خانوادگی، سادگی و به دور از تجمل بودن این جشن ها است. هر چقدر یک جشن را ساده برگزار کنیم، آن جشن بیشتر در یاد اطرافیان و عزیزانمان خواهد ماند. در جشن یلدا هدف اصلی دور هم بودن و لذت بردن از لحظاتی است که کنار یکدیگر هستیم.

دکوراسیون داخلی منزل در شب یلدا

شاید لازم نباشد تغییر چندانی در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید، همین که از چند المان برای یادآوری شب یلدا استفاده کنید، کافی است. در شب یلدا معمولا از رنگ های قرمز، سبز و نارنجی استفاده می شود.

از میوه هایی مانند انار، هندوانه، خرمالو و انواع آجیل نیز می توانید برای تزیین میز استفاده کنید. در چیدمان منزل، مسئله ی مهم ایجاد حس آرامش و حس خوب در اطرافیان، اعضای خانواده و مهمانان است. سعی کنید محیط خانه در جشن و پذیرایی تمیز و پاکیزه به نظر برسد، پاکیزگی و نظافت منزل، حس احترام را به مهمانان شما منتقل خواهد کرد.

اگر می خواهید تغییراتی در منزلتان انجام دهید، بهترین کار می تواند تغییر دکوراسیون داخلی کابینت ها باشد. اگر در هال پذیرایی از کابینت برای نگهداری اشیاء دکوری و یا اشیا عتیقه استفاده می کنید، می توانید از اشیا دکوری متناسب با شب یلدا در چیدمان و دکوراسیون داخلی کابینت ها استفاده کنید.

چیدمان میز شب یلدا

در شب یلدا معمولا یک میز شب یلدا چیده می شود. این میز به تنهایی می تواند دکوراسیون داخلی منزل شما را یلدایی کند. شما می توانید خلاقیت و سلیقه ی خود را در چیدمان میز یلدا به کار ببرید.
یک میز یلدا متناسب با سلیقه ی خودتان برای اعضای خانواده بچینید. تا همه اعضای خانواده و مهمانان از دیدن آن میز یلدا لذت ببرند.

برای ایده گرفتن می توانید به مدل های چیدمان میز شب یلدا و دکوراسیون شب یلدا در اینترنت مراجعه کرده و از آن ها ایده بگیرید. دکوراسیون شب یلدا را می توانید با لباس های خود به عنوان میزبان جشن نیز هماهنگ کنید.

چیدمان شب یلدا
چیدمان شب یلدا

دکور شب یلدا

اگر می خواهید امسال یک شب یلدای متفاوت داشته باشید، بهترین می تواند تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان باشد. اگر از دکوراسیون داخلی منزلتان خسته شده اید و یا می خواهید تغییرات اساسی در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید، بهترین زمان قبل از شب یلدا و شب سال نو است.

در نیمه ی دوم سال معمولا قیمت های دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی مناسب تر از نیمه ی اول سال است. اگر در فکر دکوراسیون داخلی شب یلدا هستید، بهترین کار گرفتن مشاوره از یک دکوراسیون داخلی حرفه ای و کاربلد است.

کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر

دکوراسیون داخلی شب یلدا نیز جزئی از دکوراسیون داخلی منزل است. اگر منزل شما همیشه زیبا باشد و دکوراسیون داخلی زیبایی داشته باشد، برگزاری مراسم و دورهمی های مختلف در خانه ی شما بسیار راحت برای شما دلپذیر خواهد شد.

پس اگر می خواهید یک شب یلدای متفاوت از سال های قبل داشته باشید، پیشنهاد ما تغییر دکوراسیون داخلی قدیمی منزل است. شما می توانید با یک بودجه مناسب و معقول، تغییرات اساسی در طراحی منزل خود ایجاد کنید.

سبک دکوراسیون شب یلدا

شب یلدا یک جشن سنتی است. اگر در شب یلدا چیدمان منزل شما نیز سنتی باشد، یک حس نوستالژیک در مهمانان منزل شما ایجاد خواهد کرد. در قدیم از کرسی به عنوان میز و برای دورهمی ها استفاده می شد. امروزه نیز می توان مدل میز شب یلدا را مانند یک کرسی طراحی کرد.

اگر به چیدمان سنتی علاقه دارید، استفاده از رومیزی سنتی و لوازم پذیرایی سنتی مانند استکان های چای قدیمی نیز می تواند پیشنهاد خوبی باشد. برای دکوراسیون میز شب یلدا می توانید از ترکیب رنگ سبز و قرمز در رومیزی نیز استفاده کنید.

ترکیب رنگ قرمز و سبز در کنار یکدیگر یادآور شب یلدا است. به محل قرار گیری میز در پذیرایی نیز دقت کنید. میز را جایی قرار دهید که از همه جای پذیرایی دید خوبی داشته باشد و علاوه بر این مانع رفت و آمد مهمانان نشود.
درست است که شما در مهمانان شما در شب یلدا دوستان و اعضای فامیل هستند که به قول خودمان می توان گفت خودمانی هستند ولی سلیقه ی شما در این مهمانی های دورهمی نیز مهم است.

سلیقه ی خودتان را بیشتر روی دکوراسیون میز شب یلدا و چیدمان میز شب یلدا بگذارید. این می تواند نکته ی قوت شما برای داشتن یک دکوراسیون داخلی عالی برای شب یلدا باشد.
دوباره پیشنهاد می کنیم مدل های مختلف از چیدمان میز شب یلدا و دکوراسیون میز شب یلدا را در اینترنت و شبکه های مجازی جستجو کرده و تصاویر مرتبط را مشاهده کنید.
مدل های مختلف را با هم مقایسه کرده و بهترین مدل چیدمان شب یلدا را انتخاب کرده و متناسب با سلیقه ی خودتان، چیدمان و دکوراسیون میز یلدا را تغییر دهید.

تصاویر و ایده های شب یلدا

با مشاهده ی مدل های شب یلدای ایرانی، می توانید شب یلدای رویایی خودتان را رقم بزنید. اگر شما نیز فرزند کوچک دارید، و یا در بین مهمانان شما، کودک وجود دارد، حتما بخشی از دکوراسیون میز شب یلدا را به این مهمانان نازنین و کوچک اختصاص دهید.

با این کار می توانید علاوه بر مدیریت مهمانی، با ایجاد فضایی شاد برای کودکان، لحظات خوشی را نیز برای کودکان خودتان در نظر بگیرید. در پایان شما را به دیدن تصاویر دکوراسیون شب یلدا دعوت کرده و بهترین شب یلدا را برای شما و عزیزانتان آرزو داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکوراسیون شب یلدا