شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

راهنمای خرید پرده آشپزخانه

جدول محتوا

راهنمای خرید پرده آشپزخانه

راهنمای خرید پرده آشپزخانه: پرده ی آشپزخانه می تواند زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را چند برابر کند.
اگر طرح و رنگ پرده متناسب با رنگ آشپزخانه و کابینت آشپزخانه انتخاب شود، می تواند فضای آشپزخانه را دلبازتر و مدرن تر نشان دهد. برای رنگ پرده آشپزخانه، معمولا از رنگ های روشن مانند سفید و یا سفید و طلایی استفاده می شود.

اگر می خواهید با مدل های مختلف پرده آشپزخانه آشنا شوید، این مقاله می تواند به عنوان راهنمای خرید پرده آشپزخانه عمل کرده و برای انتخاب مناسب ترین پرده آشپزخانه به شما کمک کند.

برای انتخاب بهترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه، پیشنهاد می کنیم به مقاله ی ایده برای سینک ظرفشویی کابینت آشپزخانه و مقاله ی چرا صفحه کابینت آشپزخانه ترک می خورد؟ از مقالات فیدر مراجعه بفرمایید.

پرده آشپزخانه- پرده های بالا رونده

راهنمای خرید پرده آشپزخانه

پرده در دکوراسیون داخلی بخش های مختلف خانه مانند هال پذیرایی، جلوه ی بیشتری دارد. رنگ و مدل پرده های پذیرایی را می توان متناسب با رنگ مبلمان و رنگ دیوارها انتخاب کرد. برای دکوراسیون های داخلی لوکس و مجلل از پرده های سلطنتی استفاده می شود. برای دکوراسیون های داخلی مدرن می توان از پرده های پانچ با جنس های مختلف پارچه مانند مخمل کالیفرنیا استفاده کرد. شاید به اندازه ی پرده ی پذیرایی در خرید پرده آشپزخانه تنوع در مدل و انتخاب نداشته باشیم.

با این حال آشنایی با پرطرفدارترین پرده های آشپزخانه می تواند برای انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه شما مفید باشد. برخی از افراد دوست دارند فضای آشپزخانه بزرگ و دلباز به نظر آید، برای این افراد، پیشهناد ما استفاده از پرده های بالا رونده است، زیرا پرده های معمولی، فضای بیشتری را نسبت به پرده های بالارونده، اشغال می کنند. بنابراین برای صرفه جویی در فضای آشپزخانه می توان از پرده های بالارونده در مدل ها و رنگ های مختلف استفاده کرد.

خرید پرده آشپزخانه متناسب با ابعاد پنجره

برای اینکه پرده ی آشپزخانه شکل خوبی به آشپزخانه ی شما بهد. بهتر است به ابعاد پنجره دقت کنید.

ابعاد پنجره برای نصب پرده ی آشپزخانه مهم است. علاوه بر این محل نب پرده نیز می تواند به زیبایی پرده کمک کند. برای اندازه گیری ابعاد پنجره و سفارش پرده ی آشپزخانه، می توانید از افراد ماهر در این کار کمک بگیرید.

اما اگر می خواهید خودتان کار اندازه گیری ابعاد پنجره را انجام دهید، پیشنهاد ما به شما این است تا قبل از اندازه گیری و خرید پرده ی آشپزخانه، با جستجو در اینترنت، با بهترین روش های اندازه گیری ابعاد پنجره برای خرید پرده آشنا شوید. حداقل دو یا سه روش را مطالعه کرده و از بین این روش ها، آسان ترین و کارآمدترین روش را انتخاب کنید.

نکات مهم درنصب پرده

بهتر است در نصب پرده ها به نکاتی توجه کنیم. آشنایی با این نکات می تواند علاوه بر آسان شدن نصب پرده ها، به زیبایی پرده نیز کمک کند. حفظ حریم خصوصی، کنترل دما، کنترل میزان نور، تاثیر پرده در دکوراسیون داخلی از جمله نکات مهم در نصب پرده آشپزخانه است.

برای آشپزخانه های کوچک با پنجره های کوچک، پرده های بالارونده مناسب هستند. اگر آشپزخانه ی شما بزرگ است، می توانید علاوه بر پرده های آشپزخانه های بالارونده، از پرده های آشپزخانه توری ساده نیز استفاده کنید.
فضای آشپزخانه به دلیل پخت و پز و روشن بودن گاز آشپزخانه، معمولا دمای بالایی نسبت به سایر بخش های خانه دارد. بنابراین استفاده از پرده های توری نازک، می توانند انتخاب مناسب تری باشند.

برای انتخاب رنگ پرده آشپزخانه بهتر است به رنگ غالب در آشپزخانه و میزان نور محیط آشپزخانه دقت کنید. اگر نور آشپزخانه کم است و میزان نور کمی در فضای آشپزخانه جریان دارد، استفاده از رنگ های تیره، می تواند فضای آشپزخانه را کوچک تر نمایش دهد.

برای آشپزخانه های کوچک، بهترین پرده ها پرده های روشن و توری ظریف هستند که مانع ورود نور به آشپزخانه نیستند و باعث زیبا شدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز می شود.

اگر رنگ دیوارها، رنگ کابینت ها و به طور کلی، رنگ غالب در آشپزخانه ی شما، از رنگ های خنثی است، می توانید از پرده های رنگی نیز استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم به نوع کابینت های آشپزخانه نیز توجه کنید. کابینت ام دی اف تنوع زیادی دارد و می تواند در رنگ ها و مدل های مختلف، متناسب با سلیقه ی شما طراحی و پیاده سازی شود.

برای آشپزخانه های دارای رنگ خنثی، می تواند از پرده آشپزخانه رنگی نیز استفاده کرد. شما می توانید برای انتخاب مدل، نوع و رنگ پرده آشپزخانه و خرید پرده آشپزخانه با یک طراح داخلی و یا دکوراسیون داخلی نیز مشاورت کنید.

یک متخصص دکوراسیون داخلی با توجه به تمام ابعاد ریز و درشت در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه، بهترین مدل پرده آشپزخانه را به شما معرفی و پیشنهاد خواهد کرد.

در زمینه ی دکوراسیون داخلی آشپزخانه، انتخاب کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، انواع مدل های دکوراسیون داخلی، می توانید با مشاورین ما در کابینت سازی و دکوراسیون داخلی فیدر تماس حاصل کنید.
فیدر یکی از گروه های حرفه ای و باتجربه دکوراسیون داخلی در تهران و ایران است. برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های فیدر تماس حاصل کنید.

کابینت سازی فیدر
راهنمای خرید پرده آشپزخانه

کلام آخر

برای خرید پرده ی آشپزخانه باید به دکوراسیون داخلی آشپزخانه و رنگ غالب در آشپزخانه توجه کرد. برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی ایده آل، بهتر است ابتدا مدل و رنگ کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید، رنگ دیوارهای آشپزخانه را نیز انتخاب کرده و نورپردازی آشپزخانه را نیز در نظر بگیرید.

سپس می توانید با توجه به مدل و رنگ پرده ی آشپزخانه، خرید پرده آشپزخانه را انجام دهید. اگر رنگ غالب در آشپزخانه ی شما، از رنگ های خنثی باشد، می توانید از پرده های طرح دار و یا رنگی به عنوان پرده ی آشپزخانه استفاده کنید. پرده های توری و پرده های بالارونده توری و نازک، از بهترین انتخاب ها برای خرید پرده آشپزخانه هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =

راهنمای خرید پرده آشپزخانه