شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

راهنمای خرید کابینت پولیشی

سفارش کابینت پولیشی

کابینت پولیشی

در نوشته های قبلی سایت، سایر مدل های کابینت آشپزخانه مانند کابینت ام دی اف، کابینت ممبران، کابینت هایگلاس و … را مورد بررسی قرار دادیم. در این مرحله، نوبت به بررسی کابینت پولیشی می رسد. کابینت پولیشی نیز به دلیل ظاهر زیبا و ویژگی های منحصر به فردی که دارد، مورد پسند افراد زیادی است و طرفداران خاص خودش را دارد. فروش کابینت پولیشی برای خانه های لوکس و اشرافی بسیار رایج است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی های کابینت پولیشی مانند رنگ کابینت پولیشی، قیمت کابینت پولیشی و … می توانید مطالب این نوشته را مورد بررسی قرار دهید.

کابینت پولیشی چیست؟

انواع کابینت پولیشی که با نام کابینت‌ طرح انزو نیز شناخته می شود؛ به دلیل رنگ پولیشی استفاده شده در آن به این نام معروف شده است. رنگ پولیش در کابینت سازی، زیبایی خاصی را به ظاهر کابینت خواهد داد. از دلایل فروش کابینت پولیشی، ظاهر زیبا و منحصر به فرد آن است.
استفاده از رنگ پولیشی در کابینت سازی، روش خاصی دارد. به این دلیل باید در انتخاب کابینت سازی و سفارش انواع کابینت پولیشی دقت کرد. اگر می خواهید نتیجه ی کار در کابینت پولیشی مورد پسند شما باشد، حتما به این نکته توجه داشته باشید.
در ساخت کابینت پولیشی نیز از لایه ی ام دی اف با ضخامت استاندارد برای کابینت پولیشی استفاده می شود. سپس چند لایه ی رنگ که در نهایت به ضخامت سه میلی متر می رسد، بر روی آن پاشیده می شود. در رنگ آمیزی انواع کابینت پولیشی از رنگ پولیش استفاده می شود که باعث درخشندگی و جلا دهی به کابینت پولیشی خواهد شد.

ساخت کابینت پولیشی

شاید بررسی اجزای کابینت پولیشی برای انتخاب آن توسط مشتری تاثیرگذار باشد. پس به چند نکته در رابطه با ساخت کابینت پولیشی نیز اشاره خواهیم کرد. همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم، کابینت پولیشی از جنس ورقه های ام دی اف ساخته شده است.
ضخامت این ورقه ها در کابینت پولیشی باید استاندارد باشد. در مرحله ی بعد با استفاده از دستگاه های CNC مخصوص، بر روی کابینت پولیشی طرح ایجاد می شود. رنگ آمیزی در کابینت پولیشی به روش های مدرن انجام می شود. مرحله ی رنگ آمیزی و رنگ پاشی در کابینت پولیشی بسیار مهم و حساس است.
رنگ پاشی انواع کابینت پولیشی باید در محیط تمیز و بدون گرد و غبار و با دقت مناسب انجام شود. اگر رنگ آمیزی کابینت پولیشی به درستی و ماهرانه انجام شود، محصول نهایی و کابینت پولیشی، ظاهری بسیار زیبا، سطح صاف، سیقلی و شفاف خواهد داشت. به دلیل حساسیت بالای رنگ پاشی در ساخت کابینت پولیشی، رنگ پاشی در چند مرحله انجام می شود. در هر بار رنگ پاشی، بعد از خشک شدن رنگ بر روی کابینت پولیشی، یک سنباده آرام و نرم بر سطح کار کشیده می شود. این کار به صاف و یکدست شدن سطح انواع کابینت پولیشی کمک می کند.

ویژگی های کابینت پولیشی

رنگ کابینت پولیشی

هر کابینت آشپزخانه ویژگی های خاص خودش را دارد و این ویژگی ها، آن را از سایر مدل های کابینت اشپزخانه متمایز می کند. از ویژگی های مهم انواع کابینت پولیشی می توان به مقاومت خوب کابینت پولیشی در مقابل ضربه، فشار و خراش اشاره کرد.
از دیگر ویژگی های انواع کابینت پولیشی می توان به رنگ پولیشی به کار رفته در این مدل از کابینت اشاره کرد. ظاهر زیبا و سطح صاف و شفاف کابینت پولیشی، باعث پرطرفدار بودن این کابینت شده است.
کابینت پولیشی یکی از کابینت های مدرن و به روز در بازارهای کابینت سازی ایران است. کابینت پولیشی برای سبک های دکوراسیون داخلی کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب است.
اگر سبک طراحی داخلی منزل شما کلاسیک است، انتخاب کابینت پولیشی، می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و هوشمندانه برای منزل شما باشد. مقاوم بودن کابینت پولیشی در مقابل ضربه و خراش و طول عمر بالای کابینت پولیشی نیز از دیگر ویژگی های این مدل پرطرفدار از کابینت های موجود در بازار است.

یکی دیگر از مواردی که در رابطه با انواع کابینت پولیشی باید به آن اشاره کرد، قیمت کابینت پولیشی است. در نگاه اول و در مقایسه ی قیمت کابینت پولیشی با سایر کابینت ها، این طور به نظر می رسد که کابینت پولیشی قیمت بالاتری دارد. قیمت هر مدل از کابینت مانند کابینت پولیشی با توجه به ویژگی های آن کابینت تعیین خواهد شد. متریال به کار رفته در ساخت کابینت پولیشی، رنگ کابینت پولیشی و … نسبت به مدل های کابینت MDF و هایگلاس متفاوت تر است. پس متفاوت بودن قیمت کابینت پولیشی یک امر کاملا منطقی و طبیعی است. البته راهکارهایی برای مدیریت هزینه ها در خرید کابینت پولیشی وجود دارد که در بخش های بعدی به طور کامل به آن اشاره خواهیم کرد.

انواع کابینت پولیشی

کابینت پولیشی نیز مدل های مختلفی دارد. تفاوت کابینت پولیشی به تفاوت در متریال به کار رفته در ساخت کابینت پولیشی، درجه ی مرغوب بودن متریال به کار رفته در ساخت کابینت پولیشی، رنگ کابینت پولیشی و … بستگی دارد. اگر می خواهید بهترین مدل از کابینت پولیشی را سفارش دهید، انتخاب کابینت سازی معتبر، می تواند تضمین کننده ی کیفیت کابینت پولیشی باشد. مشاهده ی نمونه کابینت پولیشی های اجرا شده توسط یک کابینت سازی و میزان رضایت مشتریان از یک کابینت سازی، می تواند یک راه مناسب برای تشخیص حرفه ای بودن یک کاینت سازی باشد.
کابینت سازی فیدر، یک کابینت سازی در تهران است و می تواند نمونه کارهای باکیفیت بالا را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

رنگ کابینت پولیشی

در ساخت کابینت پولیشی از رنگ پولیشی استفاده می شود. رنگ پولیشی برای قرار گرفتن روی کابینت و تثبیت شدن به شرایط خاص و محیط ایزوله نیاز دارد. رنگ کابینت پولیشی نیز توسط دستگاه های CNC مخصوص بر روی سطح کابینت پولیشی پاشیده می شود. از نظر تنوع رنگ کابینت پولیشی باید گفت، تنوع خوبی در رنگ کابینت پولیشی وجود دارد. شما می توانید رنگ کابینت پولیشی را متناسب با سلیقه ی خود و سبک دکوراسیون داخلی منزلتان انتخاب کنید.

کابینت پولیشی یا کابینت انزو یکی دیگر از کابینت های پرطرفدار برای آشپزخانه های امروزی است. کابینت پولیشی از نظر ظاهری زیبا و مورد پسند اغلب افراد قرار می گیرد. در راهنمای خرید کابینت پولیشی به بررسی دلایل مهم محبوب بودن کابینت پولیشی خواهیم پرداخت. موارد مهم برای خرید کابینت پولیشی را مورد بررسی قرار داده و یک راهنمای جامع برای خرید کابینت پولیشی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
قیمت کابینت پولیشی نیز از عوامل مهم دیگری است که برای خرید کابینت پولیشی باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد. سایت فیدر یک راهنمای جامع برای تک تک کابینت های مدرن و پرطرفدار را ترتیب داده است. در این بخش نیز به بررسی کابینت پولیشی تحت عنوان راهنمای خرید کابینت پولیشی آشپزخانه خواهیم پرداخت.

برای آشنایی بیشتر با مدل های پرطرفدار دیگر از کابینت های اشزپخانه می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید.

راهنمای خرید کابینت پولیشی آشپزخانه

برای خرید کابینت پولیشی باید موارد مهمی را در کنار یکدیگر بررسی کرده و به یک نتیجه گیری کامل رسید. ویژگی های مهم کابینت پولیشی یا کابینت انزو، نقاط قوت و ضعف کابینت پولیشی و … مواردی است که در بخش های مختلف از راهنمای خرید کابینت پولیشی بررسی خواهیم کرد.

اگر با کابینت پولیشی آشنا باشید، با ظاهر زیبای کابینت پولیشی آشنا هستید، کابینت پولیشی به دلیل سطح براق، برجسته و رنگ پولیش آن مورد توجه قرار گرفته است. کابینت پولیشی نیز از جنس ام دی اف ساخته شده است که رنگ پولیشی بر روی سطح کابینت با روش های مخصوص رنگ پاشی، پاشیده می شود.

متفاوت بودن قیمت کابینت پولیشی با سایر کابینت های آشپزخانه نیز به رنگ پولیشی این کابینت نیز بستگی دارد.

برای سفارش کابینت پولیشی و خرید آن بهتر است به ویژگی های کابینت پولیشی توجه داشته باشید. کابینت پولیشی دارای سطح سیقلی و شفاف است و به راحتی می تواند نور را بازتاب داده و باعث چرخش نور در فضای آشپزخانه شود. از نظر مقیاس نیز باید گفت کابینت پولیشی برای اشپزخانه بزرگ مناسب تر از اشپزخانه های نقلی است.

کابینت پولیشی دارای سطح برجسته ای است که باعث می شود این مدل از کابینت برای سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب تر از سبک های مدرن باشد. از نظر تنوع رنگ در کابینت پولیشی نیز باید گفت، کابینت پولیشی در رنگ های روشن مانند سفید، از استقبال بیشتری برخوردار است.

البته می توان رنگ های دیگری نیز برای کابینت پولیشی در نظر گرفت، ولی همانطور که در این بخش از راهنمای سفارش کابینت پولیشی اشاره کردیم، رنگ سفید برای کابینت پولیشی بسیار پرطرفدار است.
اگر برای رنگ کابینت آشپزخانه، رنگ دیگری به غیر از سفید را انتخاب کرده اید، پیشنهاد ما در راهنمای خرید کابینت پولیشی آشپزخانه این است که ابتدا با یک شرکت طراحی داخلی تماس حاصل کرده و درباره ی این موضوع با متخصصان دکوراسیون داخلی مشورت کنید.
اگر برای انتخاب رنگ و خرید کابینت پولیشی به مشاوره نیاز دارید، می توانید از مشاوره ی رایگان کابینت سازی و دکوراسیون داخلی فیدر استفاده کنید. کافی است با شماره تلفن های فیدر تماس حاصل کنید.

کابینت سازی فیدر

راهنمای سفارش کابینت پولیشی

اگر با کابینت پولیشی آشنا شده اید و انتخاب شما برای خرید کابینت آشپزخانه، کابینت پولیشی است؛ می توانید این بخش از نوشته روبرو را نیز مورد مطالعه قرار دهید.
مراحل سفارش کابینت پولیشی چیست؟ این سوالی است که در این بخش از راهنمای سفارش کابینت پولیشی به آن اشاره خواهیم کرد.

کابینت پولیشی به دلیل شرایط خاص تولید آن نیاز به یک کابینت سازی معتبر با دستگاه های کابینت سازی و رنگ پاشی حرفه ای و جدید دارد. کار رنگ پاشی در کابینت پولیشی باید در شرایط خاص و ایزوله انجام شود.
بنابراین اگر قصد سفارش کابینت پولیشی را دارید، حتما به یک کابینت سازی معتبر مراجعه بفرمایید. این مهم ترین مرحله در سفارش کابینت پولیشی است. بقیه ی مراحل شامل اندازه گیری مقیاس آشپزخانه، بررسی قیمت کابینت پولیشی و … است که به راحتی انجام خواهد شد.

ظاهر زیبای کابینت پولیشی از مهم ترین دلایل انتخاب این کابینت توسط مشتریان است، بنابراین اگر رنگ پولیشی در کابینت پولیشی دارای نقص باشد، باعث نارضایتی مشتری خواهد شد و هزینه ی پرداخت شده توسط مشتری به هدر خواهد رفت.

ما در این بخش از راهنمای سفارش کابینت پولیشی یک کابینت سازی معتبر و حرفه ای را به شما معرفی خواهیم کرد. گروه کابینت سازی و دکوراسیون داخلی فیدر یک کابینت سازی معتبر در تهران با بیش از 20 سال سابقه ی درخشان در زمینه ی تولید انواع کابینت اشپزخانه مانند کابینت پولیشی است.

مشاهده ی مدل های مختلف کابینت پولیشی اجرا شده توسط گروه فیدر، می تواند در انتخاب و سفارش کابینت پولیشی به شما کمک کند. در ادامه می توانید برخی از مدل های کابینت پولیشی اجرا شده توسط کابینت سازی فیدر را مشاهده کنید.

سفارش کابینت پولیشی

کابینت پولیشی تهران

سفارش کابینت پولیشی در تهران به دلیل کابینت سازی های متعددی که در سطح استان تهران وجود دارد، آسان تر است. مخاطبان برای انتخاب کابینت پولیشی در تهران می توانند آزادانه تر عمل کرده و انتخاب های بیشتری داشته باشند. اگر به کابینت پولیشی علاقه مند هستید و می خواهید کابینت پولیشی را برای آشپزخانه ی خود انتخاب کنید، کافی است از بین کابینت سازی های معتبر در تهران، کابینت سازی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 رنگ کابینت پولیشی نیز باید متناسب با سلیقه ی مشتری باشد. حرفه ای بودن کابینت سازی در تهران از آن جهت مهم است که از مرحله ی ساخت کابینت پولیشی تا مرحله ی نصب کابینت پولیشی، تحت نظر کابینت سازی خواهد بود. حرفه ای بودن کابینت سازی باعث می شود تا مشتریان با خیال آسوده سفارش کابینت پولیشی را انجام دهند. و نتیجه ی نهایی متناسب با سلیقه ی مشتریان باشد..

خرید کابینت پولیشی در تهران

کابینت پولیشی در شهرهایی مانند تهران، تعداد سفارش بیشتری دارد. بنابراین در این بخش از راهنمای خرید کابینت پولیشی، اجازه دهید به بررسی مراحل خرید کابینت پولیشی در تهران بپردازیم.
اگر شما ساکن استان تهران و یا استان های همجوار هستید، این بخش از نوشته می تواند در تصمیم نهایی شما برای سفارش کابینت پولیشی در تهران راهگشا باشد. اگر اهل شهرهای دیگر هستید، نگران نباشید، کابینت سازی و دکوراسیون داخلی فیدر، آماده ی اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی مانند دکوراسیون داخلی منازل، دکوراسیون داخلی شرکت ها و ادارات، دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی، داروخانه و … در شهرهای دیگر است.

پیشنهاد ما در راهنمای خرید کابینت پولیشی این است: ابتدا به سایت فیدر مراجعه کرده و با مدل های مختلف از کابینت های اشپزخانه مانند کابینت پولیشی و کابینت انزو، بیشتر آشنا شوید. سپس برای دریافت مشاوره و یا استعلام قیمت کابینت پولیشی با شماره تلفن های درج شده درسایت فیدر، تماس حاصل کنید.

کابینت پولیشی کرج

کابینت پولیشی در شهرهای استان تهران و البرز و البته سایر شهرهای بزرگ ایران، طرفداران بیشتری داشته و فروش کابینت پولیشی در این شهرها و استان ها بسیار خوب است. به دلیل ویژگی های خاص کابینت پولیشی در مراحل ساخت، باید گفت ساخت کابینت پولیشی در شهرهای بزرگ رایج تر است تا شهرهای کوچک ایران. 

اگر اهل استان البرز هستید، برای سفارش کابینت پولیشی کرج و یا استعلام قیمت کابینت پولیشی در کرج، می توانید با کابینت سازی فیدر تماس حاصل کنید. کابینت سازی فیدر، اماده ی ارائه انواع خدمات دکوراسیون داخلی و کابینت سازی مانند کابینت پولیشی در استان تهران و البرز است.
 میزان سفارش و فروش کابینت پولیشی در کابینت سازی فیدر بالا است. همین موضوع نشان دهنده ی کیفیت بالای کابینت پولیشی ساخته شده در کابینت سازی فیدر است.

قیمت کابینت پولیشی

کابینت پولیشی نسبت به سایر مدل های کابینت اشپزخانه، قیمت بیشتری دارد. البته این قیمت نسبت به شرایط ساخت و زمانی که برای تولید کابینت پولیشی صرف می شود، بسیار منطقی و معقول است. قیمت کابینت پولیشی در کابینت سازی های معتبر قابل استعلام است.

شما می توانید قیمت کابینت پولیشی را از کابینت سازی فیدر نیز جویا شوید. فروش کابینت پولیشی در تهران و کرج رایج است و تعداد سفارش بالایی دارد. قیمت کابینت پولیشی در فیدر، یک قیمت مناسب و به نفع مشتریان در نظر گرفته خواهد شد. اگر انتخاب شما کابینت پولیشی است، در مورد قیمت کابینت پولیشی نگران نباشید. شما می توانید با شرایط اقساطی نیز اقدام به خرید کابینت پولیشی کنید.

اگر مدل های مختلف کابینت آشپزخانه را با یکدیگر مقایسه کنید، ممکن است به این نتیجه برسید که قیمت کابینت پولیشی نسبت به کابینت های دیگر، گران تر است. بله این قضیه درست است. قیمت کابینت پولیشی نسبت به کابینت ام دی اف و … گران تر است.

در بخش های قبلی از راهنمای خرید کابینت پولیشی آشپزخانه این مسئله را بررسی کردیم که دلیل بالا بودن قیمت کابینت پولیشی، به دلیل رنگ پولیش به کار رفته در ساخت کابینت پولیشی است. برای ساخت کابینت پولیشی باید شرایط خاصی را فراهم کرد.

همین موضوع نیز دلیل گران تر بودن قیمت کابینت پولیشی است. خرید کابینت پولیشی از یک کابینت سازی حرفه ای و کاربلد، می تواند یک صرفه جویی در هزینه ها به حساب بیاید.
اگر کابینت پولیشی با دقت خاصی ساخته نشود و یا نصب آن حرفه ای و درست نباشد، از زیبایی کابینت پولیشی و زیبایی آشپزخانه خواهد کاست. در این صورت شما مجبور می شوید هزینه ی اضافی برای تعمیر کابینت و یا نصب دوباره کابینت پولیشی را متحمل شوید.

بهترین کار این است که از ابتدا کار را اصولی و حرفه ای جلو ببرید. مراجعه به کابینت سازی معتبر می تواند هزینه ی معقولی را برای شما به همراه داشته باشد.

کابینت سازی فیدر برای مشتریان خود تخفیف های خوبی مانند تخفیف در نصب کابینت و یا تخفیفات مناسبتی در نظر می گیرد، شما می توانید با مراجعه به سایت فیدر و یا با برقراری تماس تلفنی، از تخفیفات کابینت سازی فیدر بهره مند شوید.

خرید اقساطی کابینت پولیشی

قیمت کابینت پولیشی نسبت به سایر کابینت های موجود در بازار، می تواند بیشتر باشد. میزان سفارش بالا و فروش کابینت پولیشی در فیدر باعث شده تا ما در کابینت سازی فیدر، برای رفاه حال مشتریان محترم، تسهیلاتی مانند خرید اقساطی کابینت پولیشی را در نظر بگیریم. تخفیف در مراحل نصب کابینت پولیشی و ارائه گارانتی کیفیت کابینت پولیشی نیز از دیگر ویژگی های خرید از کابینت سازی فیدر است.

خرید کابینت رنگ پولیش از کابینت سازی فیدر

کابینت سازی فیدر یکی از کابینت سازی های معتبر در شهر تهران است که علاوه بر تهران در استان های همجوار نیز پروژه های مختلف دکوراسیون داخلی را پیاده سازی کرده است. تعداد مشتریان و کیفیت بالای کارهای دکوراسیون داخلی فیدر، نشان دهنده ی اعتبار بالای فیدر است.

شما می توانید با خیال آسوده کابینت پولیشی را از کابینت سازی فیدر خریداری کنید. این خرید می تواند به صورت ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی و یا به صورت خرید حضوری از کابینت سازی فیدر انجام شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کابینت پولیشی لطفا با شماره تلفن های فیدر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شانزده =