شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی

جدول محتوا

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی

 
رنگ های خنثی دردکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی دردکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی: رنگ هایی با نام رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی معروف شده اند که آشنایی با این رنگ ها خالی از لطف نیست. این رنگ ها برای ایجاد پس زمینه ی رنگی و یا برای ایجاد فضایی آرام در طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. رنگ های خنثی، رنگ هایی هستند که در زبان خودمانی می تواند گفت رنگ هایی که در دکوراسیون داخلی، هیچ وقت از مد نمی افتد. یکی از بهترین دکوراسیون های داخلی با استفاده از رنگ های خنثی ، دکوراسیون داخلی به سبک خانه های کره ای است. پیشنهاد می کنیم مقاله ی خانه ی لوکس بازیگران کره ای ، نیز مطالعه بفرمایید.

رنگ های خنثی کدام هستند؟

رنگ های خنثی شامل رنگ هایی مانند سفید، طوسی ، خاکستری ، دودی، کرم ، بژ، شیری ، نقره ای ، پلاتینی شنی و … رنگ هایی هستند که به عنوان رنگ های بی طرف و خنثی در دکوراسیون داخلی و به عنوان رنگ های پس زمینه نیز استفاده می شوند. برای ایجاد تضاد رنگی در سبک های طراحی داخلی مدرن، از ترکیب رنگ های خنثی با سایر رنگ ها استفاده می شود. به طور مثال استفاده از تضاد رنگی سیاه و سفید در طراحی داخلی مدرن بسیار پرطرفدار است. استفاده از بافت های مختلف مانند پرده های طرح دار و برجسته و مبلمان طرح دار یک از بهترین راه ها برای ایجاد هماهنگی رنگی در دکوراسیون داخلی منزل است.

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی منزل

 
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی مانند سفید، استخوانی، بژ و کرم همیشه طرفداران خاص خودشان را دارند و می توان گفت جزء رنگ های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی نیز محسوب می شوند. ایجاد یک فضای دلباز و آرامش بخش با رنگ های خنثی بسیار رایج و در عین حال پرطرفدار است. در دکوراسیون داخلی سنتی، کلاسیک و حتی نئوکلاسیک نیز از رنگ های خنثی به فراوانی استفاده می شود. ایجاد هماهنگی بین سایر رنگ ها با رنگ های خنثی به راحتی امکان پذیر هست. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معمولا رنگ دیوارها با رنگ های خنثی، رنگ شده تا برای ایجاد رنگ غالب در دکوراسیون داخلی بتوان انتخاب های بیشتری داشت.

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی
آشپزخانه نیز یکی از بخش های مهم منزل است که در طراحی داخلی منزل باید مورد توجه قرار گیرد. بسته به مدل آشپزخانه که با دیوار از فضای پذیرایی جدا شده و یا فضای آشپزخانه از پذیرایی نیز قابل دیدن است، باید به رنگ انتخابی برای آشپزخانه دقت شود. هماهنگی رنگ آشپزخانه با سایر بخش های خانه مسئله ی مهمی در طراحی داخلی منزل به حساب می آید. اگر رنگ آشپزخانه با رنگ غالب پذیرایی و دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ باشه، می تواند فضای منزل را بزرگتر و لوکس تر نمایش دهد. رنگ های سفید و کرم روشن، بژ و خاکستری از رنگ های پرطرفدار برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه است. انتخاب رنگ های خنثی برای کابینت آشپزخانه نیز یک انتخاب مناسب است. در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

ترکیب رنگ های خنثی با یکدیگر در دکوراسیون داخلی

برای استفاده از رنگ های مختلف دردکوراسیون داخلی، می توان از ترکیب رنگ های خنثی در کنار یکدیگر نیز استفاده کرد. این ترکیب رنگ در مدل های دکوراسیون داخلی مدرن جلوه ی بیشتری در فضای منزل ایجاد می کند. به طور مثال ترکیب رنگ سفید و خاکستری در کنار هم بسیار جالب و چشم نواز به نظر می رسد. ایجاد سایه روشن با ترکیب رنگ های خنثی نیز بسیار جالب است. با تغییر زاویه تابش نور و شدت تابش نور، می توانید ایجاد سایه روشن را در فضای منزل خود مشاهده کنید. این طراحی زیبا و سایه روشن ششدن محیط، می تواند یکنواختی در طراحی داخلی را کاهش دهد.
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی

رنگ های خنثی در کابینت آشپزخانه

سفید از بهترین و پرطرفدارترین رنگ های خنثی در کابینت آشپزخانه است. کابینت آشپزخانه در رنگ سفید برای آشپزخانه های بزرگ و مجلل و هم برای آشپزخانه های کوچک و نقلی بسیار مناسب است. برای آشپزخانه های بزرگ، استفاده از رنگ سفید، می تواند باعث ایجاد یک هارمونی و نظم در فضای آشپزخانه شود که این موضوع مهمی در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی مدرن است. برای آشپزخانه های کوچک نیز انتخاب رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه می تواند فضای آشپزخانه را بزرگتر از آنچه که هست، نمایش دهد. با انتخاب مدل مناسب برای کابینت آشپزخانه می توانید فضای آشپزخانه را مدرن ، شیک و لوکس نمایش دهید. برای آشنایی بیشتر با مدل های کابینت آشپزخانه، پیشنهاد می کنیم به مقاله های زیر مراجعه بفرمایید:

رنگ های خنثی در کابینت ام دی اف

 
کابینت جزیره آشپزخانه
کابینت جزیره آشپزخانه
کابینت ام دی اف به دلیل تنوع در طرح و رنگ، قیمت مناسب و … از مدل های پرطرفدار در کابینت آشپزخانه است. برای کابینت MDF ، رنگ های مختلفی وجود دارد. جنس کابینت ام دی اف به گونه ای است که می توان تنوع رنگ بسیاری در روکش کابینت استفاده کرد. اما باز هم استفاده از رنگ سفید در کابینت آشپزخانه ام دی اف طرفداران زیادی دارد. کابینت ام دی اف برای آشپزخانه های کوچک و نقلی بیشتر استفاده می شود و رنگ سفید کابینت می تواند به بازتاب رنگ در آشپزخانه کمک کند و فضای آشپزخانه را بزرگ تر نمایش دهد.

رنگ های خنثی در کابینت ممبران

کابینت ممبران به دلیل طرح و مدل زیبا و لوکس خود، بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ و مجلل استفاده می شود. اگر آشپزخانه منزل شما نیز بزرگ است، پیشنهاد می کنیم برای تغییر کابینت های فعلی آشپزخانه و یا برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه، به کابینت ممبران نیز فکر کنید. کابینت ممبران از لحاظ ظاهری به قدری زیباست که می تواند یک تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما ایجاد کند. برای کابینت ممبران نیز معمولا از رنگ های خنثی مانند سفید، سفید یخچالی، کرمی رروشن، گردویی روشن و … استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با مدل ها و رنگ های کابینت آشپزخانه، می توانید به سایت فیدر و بخش مقاله ها سر بزنید. ما در مقاله های سایت فیدر، اطلاعات مفیدی در باره ی مدل های کابینت، رنگ کابینت و ایده های دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه صحبت کرده ایم. این مقاله های می توانند برای ایده رفتن و ایجاد تغییردر دکوراسیون داخلی منزل شما ، سودمند باشند.
کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر
سخن آخر ترکیب رنگ و انتخاب رنگ های مناسب در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل بسیار مهم است. رنگ های خنثی همیشه پرطرفدار بوده و در سبک های مختلف دکوراسیون داخلی مانند سبک کلاسیک و مدرن استفاده می شود. اگر می خواهید فضای منزل شما آرامش بیشتری داشته باشد، استفاده از رنگ های روشن و خنثی بهترین انتخاب است. اگر می خواهید مانند سبک های مدرن، فضای جالبی برای منزل خود ایجاد کنید، باز هم می توان از ترکیب رنگ خنثی با سایر رنگ ها استفاده کرد.    

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =

رنگ های خنثی دردکوراسیون داخلی