شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

چرا صفحه کابینت آشپزخانه ترک می خورد؟

جدول محتوا

چرا صفحه کابینت آشپزخانه ترک می خورد؟

 

کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید: چرا صفحه کابینت آشپزخانه ترک می خورد؟ کابینت آشپزخانه جزء زیبایی ها و دکوراسیون داخلی آشپزخانه به حساب می رود. اگر تغییری در ظاهر و رنگ کابینت ها ایجاد شود، از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه کاسته خواهد شد.
به طور مثال ترک خوردن صفحه کابینت آشپزخانه می تواند علاوه بر زیبایی، عمر مفید کابینت را نیز کاهش دهد. راه هایی برای جلوگیری از ترک خوردن صفحه کابینت وجود دارد.
اگر با دلایل ترک خوردن صفحه کابینت آشپزخانه آشنا شوید، راحت تر می توانید از کابینت آشپزخانه و صفحه کابینت آشپزخانه محافظت و نگهداری کنید.
در ادامه برخی از مهم ترین دلایل ترک خوردن صفحه کابینت آشپزخانه را نام برده و بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دلایل ترک خوردن صفحه کابینت

 

 • جنس صفحه کابینت: جنس صفحه کابینت در ترک خوردن و یا مقاومت آن در برابر ترک خوردن تاثیر دارد. برخی از کابینت ها مانند کابینت چوب، بیشتر در معرض ترک خوردگی قرار دارند. ترک خوردن صفحه کابینت به دلیل انبساط و انقباض متداول در کابینت به وجود می آید. کابینت چوب در برخورد با رطوبت و در تماس با آب، منبسط شده و سپس با کاهس رطوبت محیط و یا کابینت، صفحه کابینت نیز منقبض می شود. انبساط و انقباض های پی در پی باعث ترک خوردگی صفحه کابینت در طول زمان خواهد شد.

 

 • میزان رطوبت هوا : میزان رطوبت هوای منزل در ترک خوردگی صفحه کابینت تاثیر دارد. اگر میزان رطوبت هوای منزل شما بالا است، احتمال ترک خوردن کابینت های شما نیز بیشتر است. جذب رطوبت باعث انبساط کابینت شده و با از بین رفتن رطوبت، سطح کابینت نیز دچار انقباض می شود. همانطور که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، انبساط و انقباض های متداول از دلایل اصلی ترک خوردن صفحه کابینت است. حفظ تعادل در میزان رطوبت منزل و یا استفاده از کابینت با جنس مرغوب و مقاوم در برابر رطوبت می تواند تا اندازه ی خوبی از ترک خوردگی کابینت های آشپزخانه جلوگیری کند.

 

 • قرار گرفتن صفحه کابینت در معرض آب: مراقبت از کابینت و نگه داری آن، روش هاهی مختلفی دارد. به طور مثال در معرض آب و رطوبت قرار گرفتن صفحه کابینت به صورت مداوم و برای مدت زمان زیاد، می تواند از طول عمر مفید کابینت کاسته و باعث ایجاد ترک خوردگی در صفحه کابینت به خصوص صفحه کابینت های چوبی شود.
کابینت ممبران اروپایی فیدر
کابینت ممبران اروپایی
 • نحوه ی نصب صفحه کابینت: اهمیت کابینت سازی و نصاب کابینت را می توان در مقاومت کابینت ها و صفحه کابینت در برابر ترک خوردگی فهمید. اگر کابینت با دقت و درست نصب شده باشد، باعث افزایش طول عمر کابینت ها شده و علاوه بر زیبایی کابینت ها و دکوراسیون آشپزخانه، باعث افزایش مقاومت کابینت ها در مقابل ترک خوردن نیز خواهد شد.

  آماده سازی کابینت ها و رنگ کردن آن ها نیاز به ایجاد شرایطی خاص و پیش زمینه در اماده سازی کابینت ها دارد.

  اگر کابینت ساز، خبره و یا حرفه ای نباشد، مراحل پیش زمینه ی رنگ آمیزی کابینت ها به درستی انجام نخواهد شد و این یعنی اماده سازی شرایط برای افزایش احتمال ترک خوردگی کابینت و صفحه کابینت آشپزخانه شما.
  برای جلوگیری از این مشکلات، بهتر است برای انتخاب و نصب کابینت مورد نظرتان به کابینت سازی های معتبر مانند کابینت سازی فیدر مراجعه کنید.
  تیم متخصص و حرفه ای در دکوراسیون داخلی و کابینت سازی فیدر، اماده ی ارائه ی بهترین خدمات در زمینه طراحی، پیاده سازی و اجرای دکوراسیون داخلی مانند دکوراسیون داخلی آشپزاخانه هستند.
  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن های موجود در سایت فیدر تماس حال کنید و یا در بخش نظرات، نظر و یا سوال خود را با ما در میان بگذارید. ما در فیدر، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر
 • حمل و نقل کابینت ها: جابه جایی و حمل و نقل نادرست کابینت ها می تواند باعث ترک خوردن کابینت یا صفحه کابینت شود. برای حمل و نقل کابینت به هنگام اجرای دکوراسیون داخلی باید از افراد باتجربه کمک گرفت. حمل و نقل نامناسب باعث ضرب دیدن و آسیب رسیدن به کابینت ها خواهد شد و این باعث ترک خوردن کابینت، تغییر شکل کابینت، کاهش عمر مفید کابینت و … خواهد شد.

 

 • تعمیر ترک خوردگی کابینت آشپزخانه: حال که با دلایل ترک خوردگی صفحه کابینت و کابینت آشپزخانه آشنا شدید، بهترین راه، برطرف کردن این عوامل است. بسیاری از موارد ذکر شده را می توان برطرف کرده و یا اثر آن را کاهش داد.
  به طور مثال، نصب درست و اصولی کابینت و یا حمل و نقل کابینت ها از مواردی هستند که می توان آن ها را به راحتی برطرف کرد.
  با این وجود، اگر کابینت و یا صفحه کابینت آشپزخانه ی شما دچار آسیب شده و ترک خورده است، می توانید برای رفع این مشکل با کابینت سازی معتبر مشورت کنید.
  اگر کابینت های شما قدیمی است، بهترین راه تعویض کابینت های قدیمی با کابینت های به روز و مدرن است. کابینت های امروزی از مواد بسیار خوبی ساخته شده اند که می تواند عمر کابینت ها را افزایش دهد.

کابینت های امروزی از مواد بسیار خوبی ساخته شده اند که می تواند عمر کابینت ها را افزایش دهد. مدل های کابینت های امروزی بسیار زیبا و متنوع است.
کابینت ام دی اف، کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت پولیشی و … از جمله مدل های به روز و مدرن در کابینت آشپزخانه هستند.
شما می توانید با مراجعه به سایت فیدر با بهترین مدل های کابینت آشپزخانه، کمد دیواری و … آشنا شده و از بهترین امکانات دکوراسیون داخلی فیدر مانند همکاری با کابینت سازی های معتبر و ماهر گروه فیدر بهره مند شوید.
برای آشنایی بیشتر با قیمت های کابینت ها و خدمات های کابینت سازی در تهران و سایر شهرها می توانید با شماره تلفن های فیدر تماس حاصل کنید. ما در فیدر بهترین خدمات کابینت سازی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار خواهیم داد.

کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

کابینت آشپزخانه