شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

کابینت کلاسیک

جدول محتوا

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک:اگر سبک کلاسیک دوست دارید میتوانید برای آشپزخانه خود از کابینت های کلاسیک استفاده کنید،برای اطلاعات بیشتروآشنایی با سبک کلاسیک کابینت آشپزخانه با ماهمراه باشید. طرح های کلاسیک آشپزخانه طرح های کلاسیک آشپزخانه فوق العاده انعطاف پذیر و ساده هستند. ویژگی‌های همیشگی، جزئیات  و پالت‌های رنگی خنثی، ظاهری را تضمین می‌کنند که نه خیلی آراسته و نه خیلی ساده است و همچنان می‌تواند با طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها، سبک‌ها و بودجه‌ها مطابقت داشته باشد.

کابینت کلاسیک
کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک

اگر به دنبال ایجاد آشپزخانه کلاسیک خود هستید، حتماً عناصر ضروری زیر را در چیدمان طراحی خود بگنجانید و مطمئن خواهید بود که آشپزخانه کلاسیک شما نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه عالی نیز کار می کند.هنگام ساخت یک آشپزخانه کلاسیک مدرن، باید به درستی از رنگ سفید استفاده کنید، به خصوص در مورد کابینت کلاسیک آشپزخانه. در یک آشپزخانه سفید کلاسیک، باید سعی کنید رنگ ها را با هم ترکیب می‌شوند. اگر آشپزخانه تیره‌تری طراحی می‌کنید باید کابینت‌های آشپزخانه سفید کلاسیک را هوشمندانه‌تر بگنجانید – اما وقتی درست انجام شود، می‌توانند کنتراست خیره کننده ای ایجاد کنند. در هر صورت، کابینت های کلاسیک آشپزخانه سفید همیشه انتخاب خوبی هستند.

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت های. آشپزخانه کلاسیک علاوه بر. کاربردی بودن، جذابیت را به. فضا می بخشد. کابینت های. آشپزخانه .کلاسیک لازم نیست تزئین شده باشند. یک درب کابینت ساده به سبک شیکر کاربردی خواهد بود. رنگ نیز یکی از بخش‌های کلیدی طراحی آشپزخانه‌های کلاسیک است و کابینت کلاسیک نقش مهمی در تنظیم رنگ اتاق دارند.

 

کابینت لبه گرد

درنظر بگیرید که میزهای لبه گرد میتوانند ظاهری کاملاً متفاوت ایجاد کنند و در مقایسه با لبه های تیز و مستطیلی تنوع ایجاد کنند. برخی افراد سبک کلاسیک را با سنتی اشتباه می گیرند. در حالی که عناصر تزئینی آشپزخانه، آشپزخانه های سنتی را تعریف می کنند، اما برای طراحی آشپزخانه کلاسیک الزامی نیست.

عناصر ضروری یک طراحی آشپزخانه کلاسیک

اگر میخواهید از رنگ های تیره در آشپزخانه خود استفاده کنید ، باید در نظر داشته باشید که آن را با رنگ ها روشن ترکیب کنید. ملایم کردن یک آشپزخانه تاریک و داشتن سبک و احساس کلاسیک دشوار است. آشپزخانه های کلاسیک به جای داشتن ظاهری تاریک، پیچیده و سنتی به گونه ای طراحی شده اند که جاودانه، ساده و تازه باشند. پایبندی به یک طرح رنگ روشن با سایه های تیره زندگی شما را در ایجاد یک طراحی آشپزخانه مدرن کلاسیک بسیار آسان تر می کند.

ایجاد کنتراست

وقتی صحبت از آشپزخانه ها و کابینت های کلاسیک می شود، احتمالاً می خواهید رنگ سفید را رعایت کنید. با این حال، می توانید با عناصر دیگر خلاقیت بیشتری داشته باشید. تضادهای تیره مانند میزهای سیاه و سفید، لوازم فولادی ضد زنگ و کفپوش تیره می توانند به خنثی کردن آشپزخانه تماما سفید ، فوق العاده کمک کنند. از ترکیب رنگ های مختلف روشن تر نیز نترسید. میزهای سنگی خامه ای یا حتی میزهای سفید می توانند ظاهر زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند.

طراحی های ساده آشپزخانه:

به دکور و لوازم خانگی توجه کنید بهترین طرح های آشپزخانه دارای دکورهای همسان هستند. عناصری مانند وسایل روشنایی، لوازم خانگی، فرش، صندلی، و آثار هنری تزئینی باید به جای اینکه باهم متضاد باشند، فضا را تقویت کنند. هنگام انتخاب دکور (و مخصوصاً لوازم خانگی) برای آشپزخانه کلاسیک، در مقابل وسوسه گنجاندن قطعاتی که به سبک شما آسیب میزنند ، مقاومت کنید. با طراحی های ساده آشپزخانه، ظاهر هر وسیله یا وسایل تزئینی باید هدف آن را به وضوح بیان کند. عناصری طرح ها چون پیچیدگی را اضافه می کنند. این لزوما به این معنی نیست که شما فقط باید از اقلام قدیمی استفاده کنید. یک آشپزخانه کلاسیک خوب و مدرن، طراحی جاودانه را با لوازم و تکنیک‌هایی ترکیب می‌کند که مردم دوره‌های گذشته حتی نمی‌توانستند رویای آن‌ها را ببینند.

کابینت کلاسیک2
کابینت کلاسیک2

زیباترین ترکیب رنگ های کابینت کلاسیک 

 1. کلاسیک آبی و خاکستری ترکیب آبی و خاکستری برای نسل ها وجود داشته است. این یک طرح رنگ آشپزخانه است که به این زودی ها از بین نمی رود.
 2. برنزه و قهوه ای رنگ‌های تقریباً متالیک، بدون اینکه خیلی چشمگیر باشند، لمسی باشکوه و ظریف به آشپزخانه شما می‌دهند.
 3. زرد آفتابی شاد و روشن، زرد برای آشپزخانه شما عالی است. با رام کردن رنگ زرد با رنگ های آبی، سبز یا سفید، از ظاهر بیش از حد روشن و چسبناک اجتناب کنید.
 4. نارنجی گرم روی قهوه ای این یکی برای افراد جسور است! ترکیب چشمگیر قهوه ای تیره و نارنجی گرم بیانیه ای جسورانه از شخصیت و استایل خشن است.
 5. خاکستری سرد با سفید پالت اصلی سفید و خاکستری نیز امکانات بی پایانی را برای برجسته کردن اضافات رنگارنگ ارائه می دهد – یک کاسه میوه، یک دسته
  گل های رنگارنگ، سبزی ها یا ظروف غذاخوری با رنگ های روشن.

زیباترین ترکیب. رنگ های کابینت کلاسیک 2

 1. ترکیب قرمز و سفید سنتی و شیک. ترکیب رنگ رایج هم کلاسیک است و هم به طرز شگفت انگیزی با طراوت.
 2. رنگ های طبیعی شما هرگز نمی توانید با اصول اولیه و کلاسیک اشتباه کنید. این سبک مینیمالیستی از نظر طراحی و عملی بودن بسیار صحبت می کند. شیک بدون هیاهو.
 3. سفید تمیز آشپزخانه‌های سفید مدت‌هاست که مد شده‌اند، و قرار هم نیست که قدیمی شوند.
 4. مشکی و برنجی آشپزخانه‌های تیره نشان از پیچیدگی، ظرافت و شخصیتی قوی دارند. با رنگ های گرم و عناصر متالیک آشپزخانه تاریک خود را شیک کنید.
 5. سفید روی چوب چوب گرم رنگ سفید روشن را متعادل می کند و جزئیات جالبی را به اتاق کم درخشش ارائه می دهد.
 6. آبی، سفید و طلایی این ترکیب رنگی باحال، شیک و کلاسیک است.

زیباترین .ترکیب رنگ های کابینت کلاسیک 3

 1. روستیک مدرن می توانید با تکیه بر چوب طبیعی و زیبا به آشپزخانه خود سبکی شگفت انگیز ببخشید. الگوهای شلوغ را با وسایل سنگ طبیعی و فولاد متعادل کنید.
 2. آشپزخانه مرکبات روشن روشن، پر زرق و برق، و خوش طعم! این سبک آشپزخانه حتی تاریک ترین حالت ها را نیز از بین می برد.
 3. سیاه و سفید کلاسیک ترکیب رنگ کلاسیک برای هر اتاقی در خانه ایده آل است. آشپزخانه های سیاه و سفید با کلاس، زیبا و شیک هستند.
 4. نارنجی و آبی سرمه ای جالب با این ترکیب مهیج سرمه ای و نارنجی، از حالت مهیج خارج شوید و فوق العاده باشید.
 5. ترکیب سنگ و چوب هیچ چیز ماندگارتر از این هدایای شیک طبیعت نیست.

زیباترین ترکیب .رنگ های کابینت .کلاسیک 4

 1. آبی، سفید و نقره ای آشپزخانه کلاسیک سفید با رنگ آبی. درخشش را با نقره ای اضافه کنید و نور شدید سفید را با دیوارهای آبی کوچک کم کنید.
 2. تمام سایه های خاکستری خاکستری فولادی، پیوتر، خاکستری تیره، تخته سنگ، خاکستری آبی، بتن. تمام سایه های خاکستری یک پالت رنگ آشپزخانه جالب ایجاد می کند.
 3. سبز، سفید و طلایی پیچیده، چشمگیر و مجلل. زیبا و جاودانه.

انواع کابینت کلاسیک

کابینت های آشپزخانه شما زمینه را برای شیک و ظاهر آشپزخانه شما و همچنین سازماندهی کامل ملزومات آشپزخانه شما فراهم می کند. اما جدیدترین ایده‌ها و گرایش‌های طراحی کابینت کلاسیک آشپزخانه می‌تواند مشکل باشد، زیرا برخی از گرایش‌ها پس از چندین سال قدیمی به نظر می‌رسند. تعویض کابینت کلاسیک آشپزخانه شما یک سرمایه‌گذاری بزرگ است، بنابراین انتخاب درست کلید لذت بردن از یک آشپزخانه زیبا و به‌روز است. خیلی سال. ما به جدیدترین ایده های کابینت آشپزخانه نگاه کردیم و عملکرد، زیبایی و اینکه آیا این روند پتانسیل تازه بودن اما بی انتها را دارد را تحلیل کردیم. در اینجا هشت ایده مورد علاقه ما برای کابینت آشپزخانه وجود دارد که کلاسیک هستند و برای سال ها مد هستند.

کابینت کلاسیک21
کابینت کلاسیک21

۱کابینت آشپزخانه رنگی

کابینت های رنگی یک راه عالی برای شخصیت بخشیدن به آشپزخانه هستند. بهترین بخش این است که کابینت کلاسیک های رنگ شده خاصی را می توان در صورت نیاز بدون نیاز به تعویض دوباره رنگ کرد. جسورانه ترین رنگ های امروزی لزوماً زرد روشن یا رنگ های اولیه اشباع شده نیستند. رنگ‌های خنثی امروزی یک بیانیه بزرگ و مدرن و در عین حال کلاسیک مانند: – خاکستری – آبی – سفید – مایل به قرمز ایجاد می‌کنند.

۲کابینت های آشپزخانه بافت دار

برای به‌روزرسانی جدید کابینت‌های چوبی، جذابیت را به کابینت شما اضافه می کنند.

3- کابینت آشپزخانه براق

تمیز نگه داشتن آنها با استفاده از یک پارچه نرم و مرطوب آسان است، رنگ و دانه های چوب را با اشباع کردن رنگ ها تقویت می کنند و به لطف سطح بازتابنده شان آشپزخانه را روشن می کنند.

۴کابینت آشپزخانه دو رنگ

با انتخاب یکی از دو روش برای به دست آوردن ظاهر، جلوه دو رنگ را در آشپزخانه خود انتخاب کنید: جلوه دو رنگ بالا و پایین. از یک رنگ در کابینت کلاسیک های پایین و از رنگ های متفاوت در کابینت های بالا استفاده کنید. برای ایجاد ظاهری تازه و ماندگار، از رنگ های مکمل استفاده کنید.

۵کابینت آشپزخانه مدرن روستیک

کنار هم قرار گرفتن کابینت کلاسیک های روستیک با جدیدترین لوازم خانگی و پیشخوان ها و لمس های مدرن، فضای آشپزخانه ای گرم و دلنشین و مدرن را ایجاد می کند.در انتخاب کابینت‌ها با یک جلوه دو رنگ تکراری دقت کنید – ممکن است خیلی شلوغ به نظر برسند. ظاهر مورد علاقه و معاصر ما که در برابر آزمون زمان مقاومت می کند، شامل کابینت های دو رنگ است که برای کابینت ها و درها یک رنگ هستند، با رنگ دوم در اطراف قاب بیرونی.

۶کابینت آشپزخانه با چوب سفید

این جلوه رنگ دانه های چوب را روشن می کند و ظاهری با کیفیت به کابینت های چوبی شما می بخشد در حالی که امروز و در ده سال دیگر تازه و مدرن به نظر می رسند. اگر متوجه شدید که مشکل رنگی دارید، از یک سایه عمیق تر و غنی تر در کابینت های پایین تر و یک سایه بسیار روشن تر از همان رنگ یا سفید برای کابینت های بالایی استفاده کنید. دو رنگ واقعی. به جای ترکیب و هماهنگ کردن کابینت های رنگی، کابینت هایی را انتخاب کنید که ظاهری دو رنگ دارند.

۷کابینت آشپزخانه شناور

کابینت های پایینی شناور، کفپوش شما را در عین باز کردن فضا به نمایش می گذارند. ظاهر به‌طور شگفت‌آوری کاربردی و ارگونومیک است، زیرا دسترسی به فضای ذخیره‌سازی کابینت در نزدیکی کف اغلب سخت است یا برای کسانی که مشکل کمر دارند استفاده از آن دشوار است. برای به نمایش گذاشتن کابینت کلاسیک شناور، نورپردازی زیر آن‌ها را اضافه کنید تا حال و هوای امروزی و درخشندگی ایجاد کنید.

۸کابینت آشپزخانه بامبو

از آنجایی که بامبو به سرعت رشد می کند، نصب کابینت بامبو به معنای کاهش جنگل زدایی محیط است. به دنبال کابینت کلاسیک  های بامبو با کیفیت بالا و جامد (به جای لایه یا روکش) باشید و از دوستان توصیه هایی بخواهید. بامبو سخت تر از بلوط است. کابینت های بامبوی شما تا سال های آینده به خوبی ظاهر می شوند.

سخن آخر:

در صورتی که فکر میکنید،علاقمند به سبک کلاسیک هستید،برای اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در گروه فیدر تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 7 =

کابینت کلاسیک