شماره تماس جهت مشاوره و سفارش
۰۲۱-۶۶-۹۰۱-۲۰۴ | ۰۹۱۲-۸۵-۸۵-۶۰۴

آخرین ویدیو پروژه های گروه خدماتی فیدر

معرفی کابینت جزیره خاص

نکات بسیار مهم جهت سفارش کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک لوکس

5 رنگ جذاب برای اتاق خواب نوجوان

جدول محتوا

انتخاب رنگ برای اتاق خواب نوجوان می تواند یک چالش برای نوجوانان و یا خانواده های آنان باشد. نوجوانی فصلی از زندگی است که در آن آماده ی ورود به دوره ی جوانی و بزرگسالی می شویم. در دوره ی نوجوانی ممکن است سلیقه ی نوجوان به سرعت تغییر کند، بنابراین در انتخاب دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ برای اتاق خواب نوجوان باید به این موضوع نیز توجه کرد.

بهتر است رنگی را برای اتاق خواب نوجوان در نظر بگیرید که هم نوجوان در آن احساس راحتی کرده و هم بتوان در صورت تغییر سلیقه ی فرد با هزینه ی کمتر دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان را تغییر داد.
برای رنگ دیوارهای اتاق خواب نوجوان همیشه می توان از رنگ های خنثی استفاده کرد. ترکیب رنگ خنثی با رنگ های سایر لوازم اتاق خواب مانند کند دیواری، میز تحریر و اتاق خواب، می تواند ایده های جذابی برای اتاق خواب نوجوان ایجاد کند.

تاثیر رنگ را در دکوراسیون داخلی نمی توان نادیده گرفت. ترکیب رنگ های مناسب با یکدیگر می تواند یک سبک دکوراسیون داخلی زیبا ایجاد کند. در بین نوجوانان برخی از رنگ ها طرفداران بیشتری دارد. رنگ های پاستلی در سال های اخیر نیز پرطرفدار بوده اند.

رنگ سفید در اتاق خواب نوجوان

برخی از رنگ ها در دکوراسیون داخلی دخترانه و پسرانه به یک اندازه طرفدار دارد. به طور مثال رنگ سفید همیشه یک انتخاب مناسب برای اتاق خواب نوجوان است.
رنگ سفید دیوار را به راحتی می توان با سایر رنگ ها ترکیب کرد. سفید رنگی است که هیچوقت از دیدن آن خسته نمی شوید. شما می توانید رنگ سفید دیوار را با رنگ پرده ها، رنگ کمد دیواری، رنگ تختخواب و سایر لوازم دکوری در اتاق خواب نوجوان هماهنگ انتخاب کنید.

رنگ سفید از رنگ های خنثی است و به راحتی با سایر رنگ ها هماهنگ می شود. پس اگر رنگ سفید را برای اتاق خواب نوجوان انتخاب کرده اید، این یک انتخاب مناسب است.

رنگ اتاق خواب پسرانه نوجوان

رنگ دیوارها در دکوراسیون داخلی اتاق مهم است ولی تمام قضیه این نیست. شما باید برای اتاق خواب خود و یا فرزند نوجوان خود، رنگی را انتخاب کنید که بتوان سایر اجزای اتاق را نیز با آن هماهنگ کرد.
البته دکوراسیون داخلی در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و هر مدل از دکوراسیون داخلی برای هر سلیقه ای قابل اجرا است.
پسران در نوجوانی با تغییراتی در جسم و روان خود روبرو می شوند که سال های نوجوانی آن ها را تحت تاثیر قرارمی دهد. نوجوانان در این دوره، بیشتر از هر زمان دیگری به درک شدن از طرف خانواده نیاز دارند.

پسران نوجوان دوست دارند سلیقه و انتخاب های شان از طرف خانواده مورد قبول واقع شود. یکی از مکان هایی که می توانند سلیقه ی خود را نمایش دهند، اتاق خواب است.
بهتر است اتاق خواب نوجوان پسرانه مطابق با سلیقه ی پسر نوجوان خانواده انتخاب شود. والدین بهتر است نقش مشاور داشته باشند و سعی کنند سلیقه ی فرزند را بیشتر مد نظر داشته باشند.
نوجوانان پسر در این سن به کارهای جسورانه تمایل بیشتری دارند و این را می توان در رنگ های انتخابی آن ها نیز مشاهده کرد. تنوع در انتخاب رنگ و استفاده از رنگ های متضاد در اتاق خواب های نوجوانان پسر، فراوان به چشم می خورد.

اتاق خواب پسرانه
اتاق خواب پسرانه

نوجوانان دوست دارند حریم شخصی خودشان را داشته باشند و به دنبال استقلال بیشتر هستند. اتاق خواب حریم شخصی نوجوان به حساب می آید.
پس انتخاب رنگ، طرح و سبک دکوراسیون داخلی، بهتر است متناسب با ویژگی ها و خواسته های نوجوان باشد. استفاده از رنگ های خنثی و رنگ های سرد و گرم در کنار همدیگر، یکی از ایده های جذاب برای اتاق خواب نوجوان پسر است.

اگر با رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی آشنا نیستید، می توانید به مقاله ی تاثیر رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی از سایت فیدر مراجعه کنید.

کابینت سازی فیدر
کابینت سازی فیدر

طیف رنگ آبی در اتاق خواب نوجوان

اگر نوجوان شما نیز به رنگ آبی علاقه دارد، می توان از ترکیب رنگ آبی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب استفاده کرد. استفاده از رنگ های آبی کمرنگ و پررنگ در کنار یگدیگر، می تواند فضای زیبایی را برای اتاق خواب نوجوان ایجاد کند.
رنگ لاجوردی نیز یکی دیگر از رنگ های طیف آبی است که در اتاق خواب نوجوان پسر بیشتر استفاده می شود.

اتاق خواب نوجوان
اتاق خواب نوجوان

طیف رنگ قرمز در اتاق خواب نوجوان

رنگ قرمز نیز یکی از رنگ های پرطرفدار در بین نوجوانان پسر است. اگر به رنگ قرمز علاقه دارید، می توانید از طیف رنگ قرمز نیز در اتاق خواب نوجوان استفاده کنید. ترکیب رنگ قرمز و سفید و یا ترکیب رنگ قرمز و مشکی نیز برای اتاق خواب نوجوان می تواند یک انتخاب مناسب باشد. برای کمد دیواری، کمد لباس نیز می توانید از این ترکیب رنگ استفاده کنید. کمد دیواری و کابینت ام دی اف نیز می تواند در اتاق خواب پسرانه مورد استفاده قرار گیرد.

رنگ اتاق خواب دخترانه نوجوان

دوران نوجوانی دختران نیز هم زیبا و هم متفاوت است. دختران نیز در سن نوجوانی، تغییراتی را در ظاهر و در روان و احساسات خود تجربه می کنند.
نوجوانی سن بسیار جالبی است و می تواند تاثیر بسیار عمیقی در تمام طول زندگی انسان داشته باشد. اگر نوجوان در محیط خانه احساس امنیت و آرامش کافی داشته باشد، محیط خانه بهترین مکان و اعضای خانواده بهترین دوست و رفیق برای نوجوان خواهد بود.

یکی از راه های ایجاد احساس امنیت و آرامش در محیط خانه، طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان اتاق نوجوان بر اساس سلیقه ی نوجوان است. دختران نوجوان نیز دوست دارند حریم شخصی خود را داشته باشند. اتاق خواب نیز حریم شخصی دختر خانه به حساب می آید. بهترین کار نیز آزاد گذاشتن نوجوان برای انتخاب رنگ اتاق خواب و سبک دکوراسیون داخلی است. مطمئن باشید این کار می تواند یک حس خوب بین والدین و نوجوان ایجاد کند.

طیف رنگ پاستلی در اتاق خواب نوجوان

 

ایده اتاق خواب دخترانه

ایده اتاق خواب دخترانه

رنگ های پاستلی در بین دختران و نوجوانان، طرفداران بیشتری دارد. رنگ های پاستلی بسیار زیبا هستند و می توانند یک انتخاب مناسب برای اتاق خواب نوجوان دختر به حساب بیایند.
رنگ های پاستلی را می توانید در دیوارها، پرده ها و سایر لوازم مربوط به دکوراسیون اتاق خواب نیز استفاده کنید.

طیف رنگ صورتی در اتاق خواب نوجوان

رنگ صورتی نیز در بین رنگ های پرطرفدار دخترانه قرار می گیرد. بسیاری از دختران به رنگ صورتی علاقه دارند. رنگ صورتی را می توان با رنگ های خنثی مانند سفید و طوسی هماهنگ کرد.
طیف رنگ صورتی کمرنگ و پررنگ نیز می تواند جلوه ی بسیار خوبی برای اتاق خواب نوجوان ایجاد کند. ترکیب رنگ صورتی و آبی نیز یک پیشنهاد مناسب دیگر برای اتاق خواب نوجوان دختر است.
ترکیب رنگ صورتی و قرمز و ترکیب رنگ صورتی و سفید نیز از انتخاب های مناسب برای اتاق خواب نوجوان دختر است.

اتاق خواب دخترانه
اتاق خواب دخترانه
اتاق خواب نوجوان
اتاق خواب نوجوان

کلام آخر

انتخاب رنگ برای اتاق خواب نوجوان می تواند یک موضوع مهم برای نوجوان و یک موضوع معمولی برای خانواده ها باشد.
حال که می خواهید دکوراسیون اتاق خواب را تغییر دهید، بهترین کار، تغییر دکوراسیون اتاق و ایجاد یک طراحی متناسب با ویژگی ها و خواسته های نوجوان است.

اجازه دهید، انتخاب رنگ اتاق خواب نوجوان، متناسب با سلیقه ی خود نوجوان باشد. البته والیدین می توانند در انتخاب رنگ و سبک دکوراسیون داخلی به فزرند نوجوان خود مشاوره دهند و یا نظر خود را مطرح کنند، ولی بهتر است سلیقه ی نوجوان در طراحی اتاق خواب نوجوان، اولویت بیشتری داشته باشد.

اگر میخواهید دکوراسیون داخلی اتاق خواب، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون داخلی منزل و محل کار خود را تغییر دهید، برای سفارش کابینت در تهران، سفارش طراحی داخلی و … می توانید با گروه دکوراسیون داخلی و کابینت سازی فیدر تماس حاصل کرده و از مشاوره ی رایگان فیدر بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =

اتاق خواب نوجوان